Prodej luxusní vily 550 m2 v Liberci 14 Ruprechticích

U Slunečních lázní , Liberec

27 500 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme vyjímečnou rodinnou vilu ve vyhledávané části Liberce – Ruprechticích U Slunečních lázní.
Tento komfortní rodinný dům z dílny architektonické kanceláře SIAL, založenou autorem Ještědu architektem Karlem Hubáčkem, byl projektován Ing.arch. Radimem Kousalem, autorem takových staveb, jako je například Obchodní centrum Chodov v Praze.
Zvenčí nenápadná stavba zapadající do vilové čtvrti Vás uvnitř překvapí svým prostorem, funkčností a moderním designem. Celá stavba je důkladně promyšlena do posledního detailu, působí útulně, vše je řešeno prakticky ke spokojenému životu všech členů rodiny.
Vila má řadu prostor pro společně trávený čas – jídelna, obývací pokoj s krbem, fitness, vířivka, vinný sklep, venkovní terasa, pergola s grilem, venkovní bazén ale i místa pro soukromí každého člena rodiny – klimatizovaná ložnice se samostatnou koupelnou, dětské pokoje, pracovna, pokoj pro hosty.
Dominantou domu je prostorné kruhové schodiště, které propojuje všechna podlaží. Díky tomu má řada místností atypický tvar, což působí originálně a útulně.
Vytápění a ohřev vody v domě zajišťuje kombinovaný plynový kotel, v místnostech je buď podlahové vytápění, radiátory, nebo konvektory. Dům má vlastní anaerobní čistírnu odpadních vod a zdroj vody (vrtaná studna), který je využíván nejen pro dům, ale i pro automatickou závlahu udržované zahrady se vzrostlými stromy.
Městská voda i kanalizace jsou na hranici pozemku, k provozu domu ale nejsou zapotřebí.
Dům je vybaven centrálním vysavačem, má kompletní strukturovanou kabeláž, internet je přiveden kabelem od O2.
Z terasy a lodžie vily je nádherný výhled na Liberec s Ještědem na horizontu. Díky svému umístění nabízí tato unikátní stavba budoucím majitelům možnost užívat si komfortu dosahu všech služeb města a zároveň bydlení prakticky na hranici chráněné krajinné oblasti nabízející aktivní odpočinek – cyklotrasy, běžkařské trasy, sjezdovky, pěší tůry atd…
Vila uspokojí nejnáročnější klienty.

Celková cena
27 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje provizi i právní servis
Ulice
U Slunečních lázní
Město
Liberec

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz