Prodej komerčního prostoru v osobním vlastnictví, 98 m2, Praha 6 – Břevnov

Patočkova , Praha

8 490 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji víceúčelový komerční prostor v obydlené a jedné z oblíbených čtvrtí Prahy 6 – Břevnov. Ležící opravdu v centru dění mezi rezidencemi, ostatními službami, školami, dalšími provozovnami a dokonce zelení, se nachazí tato komerční nemovitost, která může sloužit k širšímu výběru možností podnikání. Lze zde provozovat, showroom, kancelář, studio či obchod a služby.

Nemovitost je o velikosti 98m2 a je rozdělena na 3 části. Do hlavní části provozovny se dostanete hlavním vchodem, z levé strany pak do kuchyňky s odděleným sociálním zařízením, které je propojené prostornou chodbou. V pravé části máte další prostorné zázemí. Může sloužit jako sklad, zasedací místnost, místo pro odpočinek či sloužit jako další prostor pro Vaše podnikání.

Dále je nemovitost dopravně velmi dostupná, jak z klidnější rezidenční strany, tak i z pražského okruhu. Pakliže v nynější době hledáte prostory k provozování Vašeho podnikání nebo hledáte zajímavou investiční nemovitost v oblasti komerce, tak je tato nabídka právě pro Vás.

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Celková cena
8 490 000 Kč
Poznámka k ceně
cena k jednání, včetně odměny RK a právního servisu
Ulice
Patočkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Tom Nguyen

Mobil: +420 778 055 568
E-mail: tom.nguyen@re-max.cz