Prodej kanceláře 40 m2 s parkovacím stáním, terasou a zahradou

Ke zvonici , Praha

5 990 000 Kč

Mám zájem

Nabízím ke koupi moderní ateliér/kancelář v nově zrekonstruované vile Zvonice v osobním vlastnictví 2kk 39,66 m2 terasou, zahrádkou a parkovacím stáním v klidné rezidenční lokalitě starých Modřan.
ZELENÁ KANCELÁŘ
Psycholog Marlon Nieuwenhuis tvrdí, že obklopíme-li se v kanceláří rostlinami a čerstvým vzduchem, zvýší se nám kvalita života, a tím i zcela přirozeně pracovní produktivita, pracovní nasazení, koncentrace, fyzické, kongnitivní a emocionální zapojení do práce. Našemu mozku se dostane dostatek kyslíku a náš mozek bude lépe fungovat. Rostliny místnost více zútulní a my jsme mnohem kreativnější a plní energie. Představte si, že se pracujete za zpěvu ptáků s ranní kávou na terase a než si ji vypijete. Svůj den a energii Čchi rozproudíte na zahradě pozdravem slunci a nebo se proběhnete v krásném prostředí Modřanské rokle. Pracovat v klidném a kvalitním prostředí v zeleni nemusí být jenom sen.

Návrh rezidence s ateliérem Zvonice připravil architekt Vladimír Kozumplík, atelier b9. Vytvořil tak moderní bydlení citlivě zasazené do místní zástavby.

Ateliér s vlastním vchodem se skládá ze 2 místností s přípravou na kuchyňský kout s francouzskými okny se vstupem na terasu a zahradu, chodby, koupelny se sprchovacím koutem a toaletou.


Vila Zvonice se 3 bytovými jednotkami a ateliérem byla dostavena s původními částmi v r. 2019 v úsporné energetické náročnosti budovy. Vybavení zahrnuje dřevěná eurookna, podlahy a dlažby, osvětlení, sanitu a sprchový kout. Vybavení nezahrnuje kuchyňskou linku. Vytápění zajišťuje centrální plynová kotelna v domě. K domu patří parkovací stání na pozemku rezidence a zahrádka.

Lokalita:
Výborná občanská a dopravní vybavenost: poliklinika, lékařské ordinace, pošta, bankomaty, MŠ a ZŠ, mezinárodní škola BISP, restaurace, veterina, obchody, supermarket, Modřanský biograf. TRAM 3, 17, 21, 92 a BUS 150, 157, 190, 910 – 5 minut chůze.

Okolí plné zeleně se sportovním vyžitím i aktivní relaxací v přírodě – v blízkosti chráněná přírodní památka Modřanská rokle. Turistická, bruslařská, běžecká a cyklo trasa podél Vltavy. Golfová hřistě, tenisové kurty, squash centrum, Sokol Modřany. Kulturní památka kostel Nanebevzetí Panny Marie.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízím také videopro hlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger.

Celková cena
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně právního servisu a odměny RK.
Ulice
Ke zvonici
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz