Prodej garáže v hlídaném objektu v Kobylisích

Čumpelíkova , Praha

1 250 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji družstevní garáž s možností převodu do osobního vlastnictví. Garáž se nachází v garážovém komplexu v Čumpelíkově ulici č. p. 1768 v Praze 8 Kobylisích.

Garáž má 17 m². Rozměry garáže – jsou výška stropu 2,1 m, výška otevřených výklopných dveří 2 m, šířka 2,8 m a délka je 5,8 m. Objekt má centrální recepci s ostrahou. Vjezd do areálu je zabezpečen závorou na dálkové ovládání. Přímý vjezd do budovy ke garáži je chráněn uzamykatelnými posuvnými vraty. V objektu je majitelům garáží k dispozici i vnitřní box pro umytí auta a jeho servisní údržbu.

Roční poplatky jsou cca 5.000 Kč.

Zhruba polovina garáží v objektu je v družstevním a polovina již v osobním vlastnictví. Převod do osobního vlastnictví je u této prodávané garáže možný.

Lokalita kolem Čumpelíkovi ulice je v rezidenční oblasti, která je známá nedostatkem veřejných parkovacích míst. Zároveň je velmi blízko nejen stanicím veřejné dopravy. Metro Kobylisy a okolní tramvajové zastávky jsou jen pár minut chůze. Pokud hledáte bezpečné a snadno dostupné místo pro vaše auto nebo veterána, možná jste právě našli. Garáž je vhodná i jako investice s pravidelným příjmem z pronájmu. Těšíme se na vás při prohlídce.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na makléře nabídky.

Celková cena
1 250 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků
Ulice
Čumpelíkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz