Prodej elegantního RD 7+1 se třemi terasami o 285 m2 a pozemkem o celkové velikosti 1060 m2

Vilová , Jesenice

26 800 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme k prodeji elegantní vilu na prestižní adrese Vilová v části obce Zdiměřice – Jesenice (Rozkoš u Průhonic), Praha-západ. Tato luxusní nemovitost se pyšní velmi dobrým stavem a nabízí unikátní kombinaci prostorných pokojů. Vila je rozložena do dvou pater a obsahuje 7 samostatných pokojů + prostornou kuchyň. Nemovitost Vám nabídne celých 285 m² ve dvou patrech se třemi terasami a fitness místností, což poskytuje dostatek prostoru pro komfortní bydlení. Pokud byste však přemýšleli o přestavbě či zvětšení dispozic, je zde možnost další přístavby. Zahrada o celkových 775 m² nabídne mnoho prostoru pro zábavu, odpočinek či vystavění bazénu. Do dvora domu se dostanete z přední části dvěma vchody. K dispozici je také altánek k večernímu posezení a grilování.

Vila je obklopena rozlehlou parcelou o celkové velikosti 1060 m², která zajišťuje dostatek soukromí a klidu pro nové majitele. Tato parcela je ideální pro zahradní aktivity, venkovní posezení nebo prostě jen pro odpočinek v soukromí. Zahrada má vlastní studnu, vzrostlé stromy a keře. V blízkém okolí je dostupný Průhonický park a Kanadská škola.

K dispozici je také garáž, která poskytuje bezpečné místo pro vaše motorová vozidla a celkem 6 míst k parkování. Nemovitost je vybavena moderními technologiemi, včetně podlahového vytápění a lokálního elektrického topení. Přístup k vile je zajištěn kvalitní asfaltovou vozovkou, což umožňuje snadnou dostupnost.

Tato exkluzivní vila je ideální volbou pro náročné klienty, kteří hledají kombinaci luxusu, pohodlí a klidného bydlení pro svoji rodinu. Vysoká míra soukromí a prestižní lokalita činí tuto nemovitost jedinečnou příležitostí.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni Vám poskytnout veškeré potřebné informace a domluvit termín prohlídky, který vám bude vyhovovat. Těšíme se na vaši odezvu a věříme, že tato vila splní všechna vaše očekávání a požadavky na luxusní bydlení.

Celková cena
26 800 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně odměny RK a kompletního právního servisu
Ulice
Vilová
Město
Jesenice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Tom Nguyen

Mobil: +420 778 055 568
E-mail: tom.nguyen@re-max.cz