Prodej družstevního bytu s možností převodu do OV, 3+kk, 80 m2, na Barrandově

Wassermannova , Praha

3 970 000 Kč

Prodej podílu v bytovém družstvu. Na tento byt není vázaný žádný dluh, anuita ani není součástí dalších finančních závazků družstva.

Jedná se o bytovou jednotku umístěnou v 1. nadzemním podlaží panelového domu. Prostor byl původně nebytovým prostorem a nedávno byla schválena jeho kolaudace na byt.

Tato jednotka je připravena ke kompletní rekonstrukci. Zajímavostí je zde variabilita dispozičního uspořádání, protože v celém bytě je pouze jedna nosná zeď. V přiloženém plánku je vidět možné budoucí dispoziční uspořádání. Byt je složen z prostorné předsíně, obývacího pokoje s kuchyní, dvou pokojů, koupelny a toalety. Součástí bytu je i lodžie. Byt je připojen na všechny sítě a je možné připojení i na kabelové rozvody internetu a televize. Odhadované náklady na kompletní rekonstrukci této jednotky jsou zhruba 800 000 Kč.

Družstvo k tomuto bytu připravuje vybudování sklepní kóje. Panelový dům je velmi pečlivě spravován a průběžně modernizován. Převod do osobního vlastnictví zatím není v plánu. V domě jsou provedeny rekonstrukce osvětlení, zateplení fasády, revitalizace společných prostor, rekonstrukce výtahů a rekonstrukce střechy. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu. Odhadovaná výše měsíčních poplatků za nabízenou bytovou jednotku je kolem 5000 Kč v součtu všech služeb a elektřiny.

Umíme vám zařídit financování i družstevního bytu. V případě vašeho zájmu o prohlídku prosím kontaktujte makléře této nemovitosti.

Celková cena
3 970 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně odměny realitní kanceláře a všech právních poplatků
Dispozice
3+kk
Ulice
Wassermannova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz