Prodej družstevního bytu 2kk (45 m2) se splacenou anuitou v Praze 8 Karlíně

U Sluncové , Praha

3 600 000 Kč

Exklusivně nabízíme byt 2+kk s lodžií 6,5 m2 umístěný ve 3. nadzemním podlaží panelového domu v Karlíně na sídlišti Invalidovna.
Samotný byt je v původním udržovaném stavu s východní orientací a výhledem do klidné části sídliště. Má praktickou dispozici a jeho příslušenstvím je i sklep o podlahové ploše 1,5 m2.
Koupelnové jádro i příčky jsou z lehkého sendviče, což dává možnost novému majiteli upravit dispozici dle své představy.
Dům je ve výborném stavu, prošel revitalizací (střecha, zateplení, fasáda, plastová okna, prosklení lodžií s otevíratelnými skleněnými lamelami, nový výtah, vstupní vestibul, stoupačky…).
Byt má nízké provozní náklady, družstvo velmi dobře hospodaří a i přes provedené rozsáhlé rekonstrukce má velkou finanční rezervu.
Lokalita má kompletní občanskou vybavenost, je výborně dostupná MHD (Metro B stanice Invalidovna je vzdálena 500 m, zastávka tramvaje a autobusu se nachází 500 m od domu).
Dům je zasazen do klidné lokality s pěkným výhledem na horu Vítkov s výbornou návazností na starý Karlín, parkování je možné před domem, v oblasti jsou modré zóny.
Byt je v družstevním vlastnictví, takže nabyvatel neplatí daň z nemovitosti, v případě zajištění jinou nemovitostí je možné financovat hypotékou.
Bytová jednotka je díky potenciálu změny dispozice, poloze s výbornou občanskou vybaveností, ideální dostupností MHD a nízkými provozními náklady vhodný jak k bydlení, tak i jako investice k dlouhodobému pronajímání.

Celková cena
3 600 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje provizi i právní servis
Dispozice
2+kk
Ulice
U Sluncové
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz