Prodej družstevního bytu 1+kk (26 m²) se sklepem (3m²) na Praze 3 – Žižkov

Roháčova , Praha

3 490 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme družstevní jednopokojový byt se splacenou anuitou ve velmi pěkném a udržované bytovém domě v atraktivní lokalitě Žižkova na ulici Roháčova. Byt umístěný ve zvýšeném přízemí má jižní orientaci, sestává z předsíně, sprchového koutu, samostatného WC a obytného pokoje s přípravou pro kuchyňskou linku.
Příslušenstvím bytu je sklep o výměře 2,7m² umístěný ve zrekonstruovaném suterénu domu. Všem obyvatelům domu je navíc k dispozici zadaptovaný dvůr s pergolou a posezením.
Celý dům je velmi dobrém stavu, prošel kompletní modernizací od střecha až po sklep (střecha, fasáda, rozvody, společné prostory, okna, vstup, dvůr atd.).
Samotný byt je v původním stavu, v minulosti prošel drobnými úpravami (výměna WC, nové bezpečnostní vstupní dveře, výměna okna). Je možné jej rovnou užívat, ovšem případnou rekonstrukcí z něj může vzniknou útulná garsoniéra s velmi nízkými provozními náklady (cca 1.600,- Kč měsíčně) vhodná jak bydlení, tak jako investice k pronajímání.
Nemovitost se nachází ve velmi žádané atraktivní lokalitě, obklopená kompletní sítí obchodů a služeb, s výbornou návazností na integrovanou dopravu ( zastávka autobusu 200m, zastávka tramvaje 350m, stanice metra Želivského vzdálena 15min – 2 zastávky tramvaje).
K aktivnímu odpočinku láká v těsném sousedství park Parukářka a hora Vítkov s úžasným výhledem na celou Prahu.
Byt je ideální pro ekonomické bydlení v atraktivní lokalitě s kompletní občanskou vybaveností.

Celková cena
3 490 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi RK
Dispozice
1+kk
Ulice
Roháčova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz