Prodej domu Štěchovice – Masečín

, Štěchovice

3 988 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji id. 1/2 rekreačního objektu vhodného i k trvalému bydlení pro Ty, co chtějí žít v harmonii s přírodou, nevyhledávají ruch velkoměsta a vítají klid a pohodu.

Dům najdete v malebné vesnici Masečín, která je součástí obce Štěchovice v okrese Praha-západ. Jedná se o přízemní kamennou stavbu se třemi pokoji, kuchyní, sociálním zařízením, dílnou, zahradou i venkovním parkovacím stáním přímo na pozemku. Dostatek prostoru nabízí celková zastavěná plocha 186m². Určitě Vás potěší půdní prostory tohoto domu, které vyzývají k úpravám a nabídnou další velkorysý prostor pro vaše nápady a plány.
Odpad je řešen kanalizací, přívod vody zajišťuje dálkový vodovod a elektřina je připojena standardním způsobem. Topení je zajištěno krbovými kamny a elektrickým kotlem. Přístup k nemovitosti je po asfaltové vozovce, autobusová zastávka je 100 m od domu u upraveného parku s kapličkou. Tato polovina domu má vlastní vchod, vjezd i zahradu.

Do nedalekých Štěchovic je to pouhých 2,5 km, tím se dostáváte i k břehům Vltavy, od centra Prahy Vás dělí jen 31 km.

Na nemovitosti oceníte nejen pečlivě udržovaný interiér, ale i atraktivní lokalitu, která kombinuje klidné bydlení s výhodami využití tepu hlavního města Prahy a jeho okolí, když na něj zrovna dostanete chuť.

Pro více informací a domluvení prohlídky nás prosím kontaktujte. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy a sjednáme si termín prohlídky, který vám bude vyhovovat. Těšíme se na Vás a věříme, že tato chalupa splní vaše očekávání nebo nabídne příjemné venkovské bydlení.

Celková cena
3 988 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Město
Štěchovice

Kontaktujte svého makléře

Martina Kachlíková

Mobil: +420 724 602 160
E-mail: martina.kachlikova@re-max.cz