Prodej domu 3+1 se zimní zahradou a bazénem, Jarošov nad Nežárkou

, Jarošov nad Nežárkou

6 995 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji částečně podsklepený dům 3+1 se dvěma zimními zahradami, s vyhřívaným bazénem a dále s dlážděným parkovacím stáním vhodném pro 3 – 4 osobní automobily. V dřívější době byly v dnešním obývacím pokoji dva menší dětské pokoje, které lze opět vybudovat/obnovit za pomoci vestavěných příček (více informací k této věci u makléře).

Při vstupu do domu se nacházíme v zimní zahradě, která je vybavena stahovací markýzou. Její výměra je 16,5 m2 a je orientována na jihozápad. V této místnosti je umístěn krb a je možné ji využít i coby jídelnu, ze které si můžete užít výhledy do zahrady s bazénem ledvinového tvaru. Jeho nejhlubší místo je cca 220 cm a kolem bazénu jsou položeny dlažební kostky.

Ze zimní zahrady je možné jít přímo do obývacího pokoje (22,65 m2, východní strana) nebo do haly (13,4 m2) a odtud dál do dalších místností. V případě vstupu do haly (viz přiložené půdorysy) je po levé straně další z obytných pokojů (21,4 m2) orientovaný na jihozápadní stranu. Z haly buď dále vstoupíte do oddělené kuchyně (9,2 m2, severozápadní strana), nebo se můžete vydat napravo směrem ke schodišti vedoucím do podsklepené části domu, k oddělené toaletě (1 m2) či do koupelny se sprchovým koutem i vanou (8 m2, severozápadní strana). Poslední obytnou místností je ložnice (13,8 m2) orientována na východní stranu, do které se dostane přes průchozí obývací pokoj.
V podsklepené části domu se nachází čtyři místnosti, tj. dva sklepy, dílna a garáž. Na pozemku (jeho celková plocha je 739 m2) stojí ještě starší zimní zahrada, ve které si můžete rovněž u roztopených kamen vychutnat dlouhé zimní večery.

Dům je v současné chvíli uzpůsoben lidem s tělesným postižením. Při cestě do sklepa a nazpátek je tak možné využít pojízdnou sedačku, nebo v případě hygieny použít přidělaná madla. Vše se dá samozřejmě snadno vrátit do původního stavu. Objekt prošel výměnou oken a zateplením.

Dům lze vytápět několika způsoby, a sice kondenzačním plynovým kotlem (Vaillant), elektrokotlem, solárními panely (slouží primárně k ohřevu TUV a vody v bazénu) a případně ještě dvěma akumulačními nádržemi nebo již zmíněnou klimatizací.

Jarošov nad Nežárkou se nachází cca 10 minut jízdy autem od Jindřichova Hradce. Tato malebná obec však nabízí velkou škálu občanské vybavenosti. Jmenovitě je zde mateřská škola, základní škola (disponující pěti třídami), pošta, obchod, benzinová stanice, vyhlášená hospoda Pod Kostelem, kulturní dům aj.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetický štítek není v současné době k dispozici a bude dodán v budoucnu. Z toho důvodu uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
6 995 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Město
Jarošov nad Nežárkou

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz