Prodej chaty na rozsáhlém lesním pozemku sahajícím až k Vltavě

, Krňany

2 150 000 Kč

Mám zájem

Pro ty co vyhledávají útěk před civilizaci a zároveň nechtějí za ní cestovat přes celou republiku nabízím chatu na unikátním místě pouhých 40 minut cesty z metropole.

Chata se nachází v osadě̌ Proudy. Osada byla založena ve zlatých letech trampingu v roce 1926. Legendární Ztracenka je na druhém břehu Vltavy asi 30 m po proudu. I v současné době̌ se v osadě̌ snaží držet osadní společenský život.

V roce 2015 byla provedena výměna střechy a s tím spojená rekonstrukce podkroví. Chata není delší dobu pravidelně̌ užívána.
V podkroví je prostor na spaní, přistup po žebříku. V přízemí je světnice a zasklená veranda. K chatě̌ přilehá́ kůlna. Dále je na pozemku kadibudka a sklípek, kde lze uchovávat potraviny. Voda a elektřina nejsou zavedeny.

Vlastní pozemek je rozsáhlý, 1875 m2, sahá až̌ k řece Vltavě̌.

Okolí skýtá mnoho možností k procházkám, houbaření, na kánoi lze prozkoumávat vodní nádrž Štěchovice, dojet do Třebenic na nákup či do legendární hospody U Taterů na pivo. https://www.restu.cz/hospoda-u-tateru

Voda ve štěchovické nádrži je čistá, ale studená, takže se v ní koupou jen otužilci. Ale na Slapy je kousek – opět kánoí nebo autem na Rabyň.

Doprava – autem až̌ na pozemek, z obce Krňany cca 2 km po lesní cestě̌. Autobus jezdí do Krňan.

Celková cena
2 150 000 Kč
Město
Krňany

Kontaktujte svého makléře

Tatiana Černická

Mobil: +420 606 705 586
E-mail: tatiana.cernicka@re-max.cz