Prodej Chaty 37 m² s pozemkem 611m2, Psáry Praha-Západ

, Psáry

4 100 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme hezkou rekreační chatu (37m2) s pozemkem o celkové výměře 611m2 v osobním vlastnictví, situována na okraji obce Psáry, Praha-Západ. Nemovitost se nachází na pokraji lesa v úchvatném místě, obklopené krásnou přírodou. Zahrada je dobře upravovaná a bohatá, která je ozdobou v každém ročním období.
Klasická dřevěná chata byla postavěna v roce 1982 s pozdější přístavbou terasy. Chata má 3 pokoje, kuchyňku, koupelnu se sprchou a malou pracovnu. V chatě jsou dvoje kamna na tuhá paliva, které celou chatu v zimním období dobře vytopí. Elektřina je přivedena na 380V. Pozemek má kopanou studnu cc.6m s čerpadlem. Toaleta je řešena jímkou. U chaty je také dřevěná kůlna a na okraji zahrady je další zahradní dřevěná malá stavba. Na zahradě Vám poslouží pergola s grilem, kde můžete trávit společné posezení s rodinou nebo přáteli. Stavba je v původním stavu, s možností stavbu si celkově upravit za účelem celoročního bydlení podle vašich představ.
V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Pouze 20 minut jízdy autem z/do hlavního města, či pravidelnými autobusovými spoji.

Velmi doporučuji osobní prohlídku této hezké rekreační nemovitosti, kterou si hned zamilujete pro svůj půvab okolí a klidu v přírodě.
Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte mě, ráda vás uvítám na prohlídce.

Celková cena
4 100 000 Kč
Město
Psáry

Kontaktujte svého makléře

Livia Rivaiová

Mobil: +420 774 865 747
E-mail: livia.rivaiova@re-max.cz