Prodej chalupy – obytného domu 5+1 (170 m²) se zahradou (826 m²) v Dolanech nad Vltavou – Debrno

V Šárkách , Dolany nad Vltavou

5 500 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme k prodeji obytný dům s velkou udržovanou zahradou v malebné vesničce Debrno (Dolany nad Vltavou) , vzdálené 25 km od centra Prahy a 3 km od Kralup.
Původní dům z roku 1925 sloužil jako hostinec, se změnou majitelů se z něj stal dům k bydlení. Současní majitelé zachovali původní ráz domu a užívají jej výhradně jako chalupu k odpočinku a rekreaci.
Budova je v přízemí rozčleněná na 3 obytné místnosti, předsíň, kuchyni a koupelnu. Do podkroví se vstupuje po venkovním schodišti a nachází se zde předsíň, 2 obytné pokoje – ložnice a půdní prostor o ploše cca 58 m². V místnostech jsou velká okna, která dávají vnitřnímu prostoru dostatek světla.
Výměry jednotlivých místností v přízemí jsou:
Předsíň 10 m²
Kuchyně 16 m²
Obývací pokoj 23 m²
Ložnice I 26 m²
Ložnice II 29 m2
Koupelna 7 m2
V podkroví:
Předsíň 4 m²
Ložnice I 18 m²
Ložnice II 37 m2
Půda 58 m²
Dům je napojen na obecní vodu, elektrické rozvody jsou původní. V místnostech jsou udělané rozvody tepla s radiátory, ovšem elektrický zdroj pro vytápění byl nedostatečný, proto v současné době není vytápění provozu schopné. K rekreačním účelům se pro přitápění používají krbová kamna, jedny v přízemí a druhé v podkroví. Ohřev vody zajišťuje v koupelně instalovaný elektrický bojler.
Pod částí domu je menší sklep s klenutým stropem, ve dvorní části naleznete WC, dřevník a spíž.
Samotná budova se nachází v obci u vedlejší komunikace, na jejíž druhé straně za Turským potokem se rozprostírá velmi pěkná, rovinatá, udržovaná zahrady se vzrostlými okrasnými i ovocnými stromy. Na zahradě se nachází domek na nářadí, k zavlažování se využívá kopaná studna umístěná přímo na zahradě.
Do obce, která byla vyhlášena Vesnickou památkovou zónou Debrno, se dá dopravit nejlépe autobusem z Kralup vzdálených pouhé 3km nebo případně využít zastávku vlaku v Dolanech.
Dům je v současném stavu vhodný k rekreaci, ale v případě rekonstrukce může plně sloužit k rodinnému bydlení v malebné vesničce s krátkou dojezdovou vzdáleností do centra Prahy.

Celková cena
5 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje provizi RK a kompletní právní servis
Ulice
V Šárkách
Město
Dolany nad Vltavou

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz