Prodej chalupy a stodoly s pozemkem 441 m2

, Kamenice nad Lipou

3 000 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi chalupu (2+1) se stodolou na vlastním pozemku o celkovém rozměru 441 m2. Objekt se nachází na krásném místě České Vysočiny v malebné části obce Antonka, obklopený rybníky, poli, lesy a vzdálený pouze 2km od Kamenice nad Lipou, kde je veškerá občanská vybavenost. Původně jako rodinný dům z roku 1970 byl určený k celoročnímu bydlení, který za posledních 10 let byl využíván k rekreaci jako chalupa. Chalupa je přízemní nepodsklepená stavba se sedlovou střechou bez využitého podkroví, které je možné rozšířit o další 2 místnosti. K domu patří stodola s podkrovím, kůlna a navazující další obytná místnost s kuchyňkou (1+1). Do domu je zavedena elektřina, voda je z vlastní vrtané studny a odpad je řešen jímkou. Topení je zajištěno lokálními kamny, které jsou ve všech místnostech. Dům je v původním zachovalém stavu, s možností si nemovitost upravit k bydlení až pro 2 rodiny a nebo k rekreaci dle vlastních představ. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné a upravené místní komunikaci.

Výjimečná lokalita v krásné přírodě, v blízkosti lesa, 5min od chalupy se nachází lyžařský vlek Antonka, Lom Antonka, zámek Kamenice nad Lipou a mnoho dalších úchvatných míst.

Pokud hledáte chalupu pro rekreaci, nebo k celoročnímu bydlení v krásné lokalitě za dostupnou cenu a s možností úpravy nemovitosti podle svých představ s rostoucím investičním potenciálem, tak neváhejte, zavolejte ráda vám domluvím prohlídku a sami posoudíte.

Celková cena
3 000 000 Kč
Město
Kamenice nad Lipou

Kontaktujte svého makléře

Livia Rivaiová

Mobil: +420 774 865 747
E-mail: livia.rivaiova@re-max.cz