Prodej chalupy, 147 m2, Terešov

, Terešov

5 990 000 Kč

Milujete místa, kde jste uchváceni malebným krajem plným historie a krás okolní přírody?

Nabízíme k prodeji krásný, útulný rodinný dům vhodný k rekreaci i pro trvalé bydlení se zahradou s květinovými záhony v malebném kraji Křivoklátska ve vesničce Terešov 6 km od romantického hradu Zbiroh v nadmořské výšce 408 m. n. m. a s první písemnou zmínkou z roku 1361.

Dům s číslem popisným s dispozicí 3+1 ze začátku minulého století byl citlivě zrekonstruován..

Obývací pokoj a původní část chalupy s vybudovanou galerií a výhřevnými kamny, prostorná kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelní částí a vstupem na zahradní terasu plnou květeny. Koupelna s vanou a toaletou, vstupní hala s robustními dřevěnými dveřmi. Ložnice a pokoj v horním patře se spacím pódiem mezi pokoji a nad schody s bodovým osvětlením. Zahrada, posezení pod stromy, terasa u domu, venkovní krb. Technická místnost se sprchovým koutem a toaletou.

Kamenné zdivo 80 cm a cihla, dřevěná okna, sedlová střecha s pálenými taškami, voda čerpána ze studny 27 m na pozemku, odpad sveden do obecní kanalizace. Ohřev vody řešen elektrickým bojlerem. Nabízený dům slouží výborně jako rekreační chalupa s celoročním provozem, vhodný k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Pro kutily současně nabízí veliký potenciál pro seberealizaci.

Obec Terešov je vedená činným starostou. Funguje zde čilý kulturní život organizovaný skvělou partou. Je zde zavedena kvalitní infrastruktura. Nové silnice, kanalizace, dětská hřiště, obecní úřad, fungující služby, smíšené zboží, Terešovské uzeniny, bio farma, pošta, letní kino s občerstvením. Škola, lékař a další občanské vybavení ve Zbirohu 9 km a v Radnicích 11 km.

Lokalita obklopena krásnou přírodou a množstvím málo frekventovaných cest ideálních pro cyklistiku s dětmi. CHKO biosférická Křivoklátsko, Skryjská jezírka, údolí Berounky, zámek Zbiroh, přírodní park Radeč. Koupání v přírodních koupalištích v okolních obcích Sebečice 2km a Vejvanov 3km.

Celková cena
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně právního servisu a odměny RK
Město
Terešov

Kontaktujte svého makléře

Simona Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz