Prodej bytu 5+1, 178 m2, Praha

Kožná , Praha

21 900 000 Kč

Dovoluji si Vám nabídnout velice prostorný byt o dispozici 5 + 1 a výměře 178m2 na prodej. Jednotka se nachází 100 metrů od Staroměstského orloje a je ve 3. patře – z oken většiny pokojů je vidět na okolní věže, což dodává na pravém pocitu z centra Prahy. Kožná ulice je jedna z klidnějších, bočních ulic.

Výhodou nabízeného bytu je, že lze rozdělit až na 3 samostatné jednotky (bytem prochází tři větve vodovodních a odpadních trubek). Popřípadě rozdělit na více samostatných pokojů a provozovat byt jako apartmány. Jsou zde dva samostatné vchody do této jednotky – veliká variabilita, jak pro komerční, tak i pro osobní využití.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí a díky své výjimečné pozici lze i do budoucna očekávat zhodnocení hodnoty nemovitosti.

V okolí je kompletní občanská vybavenost. Nemovitost lze financovat hypotéčním úvěrem a s jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro další informace a sjednání schůzky prosím kontaktujte makléře.

Zůstáváte doma? Využijte možnosti prohlédnout si byt i skrze videohovor přes Vaší oblíbenou aplikaci (FaceTime, Skype, WhatsApp, Messenger…)

Celková cena
21 900 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně právního servisu a právnické úschovy
Dispozice
5+1
Ulice
Kožná
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Rudolf Čumpelík

Mobil: +420 603 563 734
E-mail: rudolf.cumpelik@re-max.cz