Prodej bytu 4+kk v novostavbě s nádhernou terasou a velkou garáží, Praha 5 – Zličín

Sazovická , Praha

10 980 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej velmi pěkný a majiteli dobře opečovávaný byt 4+kk v bezbariérově přístupném moderním domě kolaudovaném v prosinci 2013. Byt se nachází v oblíbeném a odborníky oceňovaném projektu Metropole společnosti Central Group na Praze 5 – Zličín. Byt se nachází na posledním podlaží domu a díky tomu nabízí svým majitelům i úžasnou a prostornou terasu 28,8 m². Dalším obrovským benefitem této nemovitosti je nestandardně velká samostatně uzavíratelná garáž na podzemním podlaží. Zejména díky délce garáže, která je přes 8,7 m, nabízí majitelům velkorysý skladovací prostor přes 30 m². Dalším příslušenstvím bytu je sklep velký 7 m², který je stejně jako garáž hned u výtahu. Zkrátka optimální řešení parkování i úložných prostor mimo byt.

Byt je rozdělen na tři neprůchozí pokoje a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. Dva pokoje jsou aktuálně využívány jako domácí pracovny a pro občasné rodinné návštěvy. Třetí pokoj slouží jako hlavní ložnice. Pro zajištění maximálního komfortu a ticha při spaní je v ložnici automatická rekuperace vzduchu. V bytě najdete dvě toalety. Jedna je samostatná a druhá je v koupelně. V koupelně je pro milovníky teplé lázně k dispozic i rohová vana. Z obývacího pokoje je přímý vstup na prostornou jižně orientovanou terasu, jež je ideální pro večerní posezení a vychutnání si vašeho oblíbeného nápoje. Architekti zde mysleli i na dostatek úložných prostor přímo v bytě. Máte tak k dispozici komoru 2 m² a vestavěné skříně v pokojích. Na podlaze v bytě najdete kombinaci kvalitní dřevěné plovoucí podlahy a dlažby. Vytápění i ohřev teplé vody je zajištěno centrální kotelnou v domě a nemusíte se tak starat o žádný vlastní kotel nebo bojler.

Dům je velmi dobře spravovaný místním SVJ. Důkazem jejich pečlivosti je nejen výborný stav domu, ale také fakt, že všechny dokumenty s výročními zprávami a zápisy z jednání jsou zveřejněny na portálu justice.cz tak, jak mají být. Stále ještě tato zákonem povinná transparentnost není v ČR bohužel u všech SVJ standardem. Ve fondu oprav SVJ disponuje více než 3 milióny Kč připravenými pro případné opravy nebo budoucí investice.

Lokalita pražského Zličína je velmi ceněná pro skvělou dopravní dostupnost. Výborné je napojení na dálniční okruh kolem Prahy a za pár minut jste odsud na letišti v Ruzyni. Pouhých 5 minut chůze a dojdete na stanici metra B Zličín, odkud jste na Václavském nám. za 21 minut. Obyvatelé Zličína velmi rádi využívají i blízkost velkého obchodního centra Metropole Zličín i sousedního Avion Parku s desítkami obchodů. V lokalitě najdete i dostatečnou síť škol, školek a sportovišť. Ve volném čase můžete sednout na kolo a využít zdejší bohatou síť cyklostezek. Pro děti je kousíček od domu k dispozici krásné dětské hřiště.

Pokud hledáte hezký moderní byt v kvalitně vybavené a skvěle dopravně dostupné lokalitě a chcete nemovitost s jasnou přidanou hodnotou v podobě velké garáže a parádní terasy, zavolejte makléři a domluvte si prohlídku. Těšíme se na vás.

Celková cena
10 980 000 Kč
Dispozice
4 + kk
Ulice
Sazovická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz