Prodej bytu 3+kk 137 m2 v projektu „Rezidence Tyršova“, Karlovy Vary

Jindřicha Konečného , Karlovy Vary

9 700 000 Kč

Mám zájem

Pokud hledáte naprosté soukromí ve spojení s přírodou a nádhernými výhledy z balkonů u ranní kávy nebo posezení se skleničkou u pozorování zapadajícího slunce pak Vám nabízím ke koupi byt 3+kk 122 m2 se dvěma velkými balkony 8 a 7 m2, prostorným sklepem a garážovým stáním v projektu „Rezidence Tyršova“ z roku 2015.

Byt v 1. zvýšeném podlaží čtyřpodlažní budovy v klidné lokalitě Karlových Varů hned u lesa a jen kousek od Pražské silnice a ul. Na Vyhlídce. V budově jsou celkem 4 byty vždy pouze jeden byt v patře.

Stavba z vysoce kvalitních a moderních materiálů (mramor, přírodní dřevo) s moderním vybavením (dům má vlastní plynový kotel zn. VIESSMANN, výtah zn. „OTIS“, osvětlení společných prostor se senzory pohybu).

Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 x ložnice, prostorná chodba, šatna, koupelna se sprchou a toaletou, další koupelna s vanou, toaletou a bidetem. V bytě jsou tři klimatizace DAIKIN s programováním, je nainstalován topný systém s regulací. Systém podlahového vytápění. Videotelefon, poplach s upozorněním SMS na telefon. Okna vybavena ochrannými roletami, které lze naprogramovat tak, aby se zavíraly a otevíraly v závislosti na denní době nebo pokud odjíždíte na delší dobu.

Velmi prostorná garáž pro velké auto s automatickou branou s dálkovým ovládáním.

Měsíční náklady cca 4 500,-Kč + elektřina.

Orientace balkonu na jih, jedna z ložnic na sever a západ.

Pozemek před domem v soukromém vlastnictví, zde je další parkovací místo. Pozemek kolem celého projektu oplocen, vjezd do areálu přes automatickou závoru.

Dům se nachází v ekologické lokalitě s dobrou dopravní dostupností a infrastrukturou (autobusová zastávka, obchod s potravinami, restaurace, ZŠ atd).

Celková cena
9 700 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně právního servisu a odměny RK
Dispozice
3 + kk
Ulice
Jindřicha Konečného
Město
Karlovy Vary

Kontaktujte svého makléře

Tatiana Černická

Mobil: +420 606 705 586
E-mail: tatiana.cernicka@re-max.cz