Prodej bytu 3kk (101m2) s výhledem na Vltavu v Praze 1 Nové Město

Lannova , Praha

11 500 000 Kč

Exklusivně nabízíme prostorný byt s dispozici 3kk ve 3. patře bytového domu v atraktivní lokalitě Nového Města na Praze1 u Štefánikova mostu.
Francouzská okna v obývacím pokoji umožňují krásný výhled přes park Lannova na Vltavu spolu s vodní elektrárnou Štvanice. Mezi obývacím pokojem a ložnicí situovanou do dvorního traktu se nachází průchozí místnost, která je v současnosti využívána k aktivnímu odpočinku. Úpravou původní kuchyně vznikl samostatný kuchyňský kout se vstupem z předsíně a samostatný pokoj/pracovna se stejnou orientací jako obývací pokoj. Při této úpravě byla vybudována nová koupelna a rekonstruováno samostatné WC.
Zbývající části bytu jsou v původní udržovaném stavu a dávají bytu elegantní ráz (francouzská okna, interiérové dveře, parkety na podlahách atd..)
Součástí prodeje je sklep o výměře 4,2 m2 umístěný v prvním podzemním podlaží domu a lodžie v mezipatře o výměře 1,5 m2.
Samotný dům je udržovaný, v celkově dobrém stavu a má instalovaný výtah. V domě jsou nové stoupačky, odpady a elektroinstalace, v příštím roce bude z fondu realizována výměna oken a nová fasáda.
Nemovitost je od nábřeží oddělena parkem Lannova, který dává lokalitě uklidňující odpočinkovou atmosféru.
Nabízená nemovitost má v okolí kompletní občanskou vybavenost a výbornou dostupnost MHD (zastávka tramvaje vzdálena 400 m, autobus 280 m, metro stanice 700 m).
Díky své atraktivní poloze byt sebou představuje nejenom vyjímečné bydlení ale i perspektivní investici.
Vážným zájemcům na vyžádání zašleme odkaz na virtuální 3D prohlídku.

Celková cena
11 500 000 Kč
Dispozice
3+kk
Ulice
Lannova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz