Prodej bytu 3+1, 72 m2, v cihlovém domě s nádherným výhledem v ulici Nad Krocínkou, Praha 8

Nad Krocínkou , Praha

9 400 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji kvalitně zrekonstruovaný byt v udržovaném cihlovém domě v ulici Nad Krocínkou na pražském Proseku. Na bytě všechny zcela jistě zaujme krásný výhled na celou Prahu. Dům se nachází ve slepé velmi klidné ulici v kombinované zástavbě vil a několika bytových domů. Velmi zajímavou možností je u tohoto bytu i přikoupení samostatné a velmi prostorné garáže těsně vedle domu. Byt má jižní a severní orientaci a je velmi vhodný pro pohodlné rodinné bydlení.

Byt se skládá z předsíně (10,8 m2), kuchyně (6,6 m2), obývacího pokoje (21,75 m2), dvou dalších pokojů (15 m2 a 12,4 m2), koupelny (2,8 m2) a samostatná toaleta (1 m2). K bytu náleží také sklepní kóje (2,4 m2) na 1. podlaží budovy. Balkón, který nezapočítáváme do plochy bytu je velký 4 m2.

V posledních 5 letech byt prošel kompletní postupnou rekonstrukcí. Kuchyně je v nadčasovém příjemném designu, na podlahách je v předsíni dlažba a v obytných místnostech kvalitní plovoucí podlaha, pod níž jsou skryté původní dřevěné parkety. Pokud by je chtěl nový majitel v budoucnu obnovit, je to díky jejich zachovalému stavu po menší úpravě možné. Vytápění a ohřev vody je vyřešen novým plynovým kondenzačním kotlem. V bytě jsou instalována moderní plastová okna. Všechny okna jsou vybavena i sítěmi proti hmyzu. V bytě je zabudován vestavěný trezor na důležité dokumenty a cennosti.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí včetně zateplení fasády a výměny oken.

Ulice Nad Krocínkou se nachází v dochozí vzdálenosti pouhých 500 metrů od stanice metra C Prosek. Stejně blízko najdete i kompletní síť obchodů a služeb. V lokalitě je řada škol a školek. Výhled z bytu na jižní stranu je směrem do vilové zástavby čtvrti Krocínka s dostatkem zeleně. Na severní straně domu je přilehlá společná zahrada se vzrostlými stromy. Pro děti je jistě velkou atrakcí nedaleká známá bobová dráha.

V centru Prahy jste veřejnou dopravou včetně krátké procházky na stanici metra do 25 minut.

Hledáte klidné bydlení s dobrou dostupností do centra Prahy? Možná jste právě našli. Ozvěte se makléři a domluvte si termín pro vaši prohlídku.

Celková cena
9 400 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize a všech právních poplatků.
Dispozice
3+1
Ulice
Nad Krocínkou
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz