Prodej bytu 3+1, 110 m2, Praha

Vojtěšská , Praha

12 900 000 Kč

Světlý a prostorný byt v blízkosti Národního divadla
K prodeji nabízíme pěkný a zachovalý byt 3+1, 110 m2, ve třetím patře secesního domu s výtahem, ve Vojtěšské ulici na pražském Novém Městě. Byt je ve velmi dobrém stavu a skládá se z rozlehlé předsíně, slunného obývacího pokoje s krásným arkýřovým oknem, kuchyně, kterou lze zvětšit o přilehlý menší pokoj „pro služebnou“, 2 velkých pokojů s vlastními vstupními dveřmi, koupelny, samostatné toalety a spíže. K bytové jednotce také patří sklepní kóje o velikosti 5 m2. Byt se prodává bez vybavení nábytkem.

Vytápění bytu je řešeno plynovým kotlem, který zajišťuje také ohřev teplé vody. V pokojích jsou na podlahách velmi pěkné původní parkety, vysoké stropy s originálním štukováním, původní dvoukřídlové dřevěné dveře s obložením, dobová špaletová okna. V předsíni a kuchyni je na podlaze linoleum. Celý dům je ve velmi dobrém technickém stavu a je velmi pečlivě spravován místním SVJ. V domě je instalován moderní výtah. Do bytu je přivedena telefonní linka a internet.

Byt má nízké měsíční náklady na provoz. U plynu jsou zálohy 1500 – 1900 Kč/měsíc a elektřina je 500 Kč/měsíc.

Lokalita kolem Vojtěšské ulice má své nezaměnitelné kouzlo. Nachází se totiž pouze jeden blok od vltavského nábřeží mezi Národním Divadlem a budovou Mánes. V okolí domu najdete nepřeberné množství obchodů, kaváren, restaurací i další občanské vybavenosti v podobě zdravotnických zařízení, škol i školek. Relaxovat můžete na blízkém Slovanském ostrově. Nedaleko to máte na pražskou náplavku, kde se konají farmářské trhy. Pár desítek metrů od domu se nacházejí tramvajové stanice Jiráskovo náměstí a Myslíkova.

Pokud hledáte rodinné bydlení v centru města, právě jste našli horkého kandidáta na váš budoucí domov i na lukrativní investici.

Celková cena
12 900 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech právních poplatků a odměny realitní kanceláře
Dispozice
3+1
Ulice
Vojtěšská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz