Prodej bytu 2+kk, 118 m2, Praha

Pod Děkankou , Praha

14 200 000 Kč

Nabízíme Vám prodej designového 2+kk o velikosti 78m2 s terasou 40m2 v lokalitě Pražského Povstání. Bytová jednotka spojuje klidné bydlení v exkluzivní residenci s výbornou dostupností do centra Prahy.

V bytě jsou použity nejmodernější materiály vysoké kvality, dřevo-hliníková okna JOSKO, zakázkové dveře v.220 cm, dřevěné třívrstvé podlahy, vyšší světlá výška místností, osvětlení zapuštěné do podhledu, příprava na klimatizaci. Na podlaze je použita kamenná dlažba či dřevo. Prostorná terasa okolo bytu skýtá mnoho možností pro venkovní vyžití. Byt se nachází ve 2. patře novostavby s recepcí, security službou a výtahem.

Veškerou občanskou vybavenost naleznete v bezprostředním okolí rezidence – obchody, restaurace, kavárny, lékárny, prodejny zdravé výživy, relaxační centra i sportoviště apod. Byt je vzdálen 3 min pěšky od zastávky metra Pražské Povstání.
Rezidence 4U Living vyrostla ve vilové lokalitě, kromě rychlého spojení s centrem města lokalita nabízí veškerou infrastrukturu: školy, školky, sportoviště, denní nákupy i restaurace a kavárny v pěší vzdálenosti. Podolské nábřeží s Yacht clubem a populární cyklostezkou je snadno dosažitelné pěšky i na kole, stejně jako Vyšehrad a park Kavčí Hory.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
14 200 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právních služeb
Dispozice
2+kk
Ulice
Pod Děkankou
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz