Prodej bytu 2+1 v centru Ledče nad Sázavou

Jaroslava Haška , Ledeč nad Sázavou

2 499 000 Kč

Mám zájem

Nabízím ke koupi byt 2+1 o ploše 57 m2 v cihlovém domě v centru Ledče nad Sázavou s výhledem na celé město.

Byt se nachází ve 4.podlaží čtyřpodlažní budovy se zateplenou fasádou bez výtahu, v domě vyměněny stoupačky a nainstalován systém video vrátného. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Topení a teplá voda jsou řešeny dálkové, takže se nemusíte starat o žádný kotel nebo bojler. Okna bytu jsou již plastová.

Dispozice bytu: předsíň, ze které se dostanete do koupelny s vanou a toaletou, vedle je vstup do praktické komory s oknem, dále z předsíně se dostanete do ložnici (okna do zahrady), obývacího pokoje (okna do zahrady) a kuchyně (okna do města).

Pro lepší představu o potenciálu tohoto bytu jsme pro vás k této nabídce vyhotovili i vizualizaci možného budoucího stavu. V případě rekonstrukce by bylo možné lépe využít prostorové možnosti této jednotky.

K bytu naleží prostorná sklepní koje v 1.podzemním podlaží domu.

Orientace oken na jih (z kuchyni je výhled na centrům města a okolí) a sever (do zahrady). Orientace oken obytných místností do zahrady poskytuje dostatek klidu a ticha.

Měsíční náklady na provoz bytu:
– zálohy na služby v domě cca 4 500 Kč/měsíc (voda, vytápění, fond oprav atd.)
– zálohy na elektřinu cca 700 Kč/měsíc

Výborná dopravní dostupnost: exit 66 po D1, a pak už jen 15 km malebnou krajinou přes vodní nádrž Švihov. Celkem cesta z Prahy autem trvá kolem 1 hod.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost: městský úřad, pošta, MŠ, ZŠ, ZUŠ, gymnázium s vyšší odbornou školou, policie i jednotka profesionálních hasičů, poliklinika, několik prodejen potravin (mezi nimi je Billa a Penny), vinotéka, množství menších obchodů a služeb, restaurace, bary, pekárna. Žije zde cca 5000 obyvatel.

Lokalita: Ledeč nad Sázavou je historické město ve středním Posázaví, ve středu České republiky, ležící na severozápadě kraje Vysočina. Od okresního města Havlíčkova Brodu leží asi 30 km západně, od krajského města Jihlavy asi 45 km severozápadně. Město leží na obou březích řeky Sázavy, na pravém břehu na skále stojí hrad z poloviny 13. století. Na levém břehu leží historické jádro města s gotickým kostelem sv. Petra a Pavla, které je od roku 2003 vyhlášeno městskou památkovou zónou.

Z Ledče je možné podniknout výlety do Kutné Hory (32 km), na Haškovou Lipnici (12 km) nebo navštívit zámek ve Žlebech (25 km), nebo pacifikem zajet do Českého Šternberka (60 km). Od penzionu lze proti proudu pešky dojít do přírodní rezervace Stvořidla a pří cestě navštívit Foglarovou sluneční zátoku (4 km).

Celková cena
2 499 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně právního servisu a odměny RK
Dispozice
2+1
Ulice
Jaroslava Haška
Město
Ledeč nad Sázavou

Kontaktujte svého makléře

Tatiana Černická

Mobil: +420 606 705 586
E-mail: tatiana.cernicka@re-max.cz