Prodej bytu 2+1 s lodžií, Praha 8 Kobylisy

Chabařovická , Praha

6 290 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě Praha 8 Kobylisy, nedaleko metra C Ládví.

Co je právě tak výjimečného na této části Prahy? Kromě skvělého dopravního spojení má Sídliště Ďáblice nadčasové řešení části domů do čtverců, které vytvářejí klidné vnitrobloky plné stromů, promyšlených cest, volnočasových center a kaváren. Vytvářejí tak klidné, bezpečné, útulné a příjemné místo k životu. Právě sem má výhled náš nabízený byt, který se nachází v 8.patře 12ti podlažního domu, díky čemuž má dostatek světla po celý den.

Užitná plocha bytu je 62m2. K bytu patří lodžie o rozloze 4m2, kde si můžete vychutnat svou ranní kávu nebo relaxovat po náročném dni. K dispozici budete mít komoru o velikosti 4 m2, která vám poskytne dostatek úložného prostoru bez nutnosti jít na chodbu, protože je přímo v bytě.

Byt je v původním, udržovaném stavu, což představuje výbornou příležitost pro realizaci vlastního domova podle vašich osobních preferencí. Díky zděnému jádru se už nemusíte pouštět do hrubých stavebních prací a můžete se věnovat až následným úpravám. Dům je zateplený, což přispívá ke snížení nákladů na energii a zvyšuje komfort bydlení.

Kromě již zmíněné skvělé dopravní dostupnosti je jednou z hlavních výhod této lokality velmi dobrá občanská vybavenost. V blízkém okolí najdete základní i střední školy, školky, včetně té mezinárodní v přímém sousedství, dětská i sportovní hřiště, řadu lékařských zařízení, obchodů, supermarketů, restaurací a kaváren, zkrátka vše na co si jen vzpomenete. K veřejné dopravě jsou k dispozici tramvajové i autobusové linky (250m). Stanice metra je pouhých 700 metrů od domu nebo jednu zastávku tramvaje popř. autobusu. V centru tak můžete být do 20 minut.

K příjemnému a především zelenému prostředí okolo domu přispívá nedaleký oblíbený Ďáblický háj, který nabízí řadu procházkových stezek, hřišť, cyklotras a především stínu během teplého léta. Další sportovní aktivity, nejen plážový volejbal, nabízí sportovní centrum Beachklub Ládví, fotbal Admira Praha, stejně tak Tenis Ládví nebo vyhlášené Koupaliště Ládví – a to nejen během léta ale i v zimě – jako veřejné kluziště. Tady se Vám bude dobře sportovat i bydlet.

Zavolejte mi o termín prohlídky, rád Vám byt představím.
Těším se na setkání !

Celková cena
6 290 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Dispozice
2 + 1
Ulice
Chabařovická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Vladimír Rekl

Mobil: +420 602 141 471
E-mail: vladimir.rekl@re-max.cz