Prodej bytu 2+1 s benefitem v podobě obrovského sklepa, Věkova (Praha – Braník)

Věkova , Praha

4 800 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

hledáte teplo nového domova obohaceného o naprostý klid v lokalitě? Tak to jste tu správně! Ve Věkově ulici v pražském Braníku na Vás v cihlovém revitalizovaném domě čeká byt o dispozici 2+1 a rozloze cca 61,83 m2, který ještě doplňuje sklep o štědré výměře 10,75 m2.

Byt se nachází v prvním patře domu bez výtahu. Při vstupu do bytu se nacházíme v předsíni. Po naší levici je pokoj/ložnice orientovaný na jih. Napravo se nachází zrekonstruovaná oddělená toaleta a dále koupelna (rovněž po rekonstrukci) se sprchovým koutem. K bytu dále náleží obývací pokoj/druhá ložnice (opět orientovaný na jih), naproti kterému je situovaná kuchyně (orientace na sever). Výměry jednotlivých místností jsou k náhledu v přiloženém půdorysu.

Kromě koupelny a toalety se byt nachází v původním ale zato udržovaném stavu. Je proto vhodný k okamžitému nastěhování, ale pokud si budete chtít nemovitost zvelebit k obrazu svému, iniciativě se mez klást nebudou. Pro zajímavost přikládáme vizualizaci kuchyně, jak by mohla vypadat po případné renovaci.

Dům má vlastní plynovou kotelnu pro každý vchod. Dle evidenčního listu vychází měsíční poplatky na cca 5.690,-/měsíc/osoba. Největší položku tvoří vytápění, přičemž v částce je již zohledněno avizované zdražení energií. Družstvo preferovalo zvolení cesty větších záloh, aby spíš došlo k přeplatku. Další poplatky, tj. záloha na plyn byla nastavena na 500,-/měsíc a záloha na elektřinu na 1.000,-/měsíc.

Věkova ulice se nachází v pražské části zvané Braník. Jde o velice klidnou lokalitu, ve které máte všechno potřebné na dosah ruky. V docházkové vzdálenosti naleznete např. supermarket Billu nebo větší obchodní centrum Novo Plaza na Novodvorské ulici. Nejbližšími autobusovými zastávkami jsou např. Psohlavců, Zatáčka nebo Jílovská. V okolí dále naleznete mateřskou a základní školu Jílovská a mnoho dalšího.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle. Prohlídkový den se uskuteční ve středu 11.01.2023 v odpoledních hodinách.

Družstvo neplánuje převod do osobního vlastnictví. Z toho důvodu lze byt financovat hotově nebo úvěrem s ručením jinou nemovitostí.

Anuita je splacena.

Energetický třída náročnosti budovy je „E“. PENB je spolu s vyúčtováním a dalšími navazujícími dokumenty k náhledu na osobní webové stránce makléře www.reality-svacina.cz.

Celková cena
4 800 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice
2+1
Ulice
Věkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz