Prodej bytu 2 kk 40 m2 s terasou a zahrádkou Ke Zvonici, Praha 4 Modřany

Ke zvonici , Praha

5 800 000 Kč

Mám zájem

Nabízím ke koupi moderní, menší a útulný byt (ateliér s možností trvalého pobytu) v nově zrekonstruované vile Zvonice v osobním vlastnictví 2kk 39,66 m2 s terasou, zahrádkou a parkovacím stáním ve výlučném užívání v klidné rezidenční lokalitě starých Modřan.

Byt s vlastním vchodem se skládá z kuchyně s jídelním prostorem a obývací části s francouzskými okny se vstupem na terasu a zahradu, ložnice, chodby, koupelny se sprchovacím koutem a toaletou.

Návrh rezidence Zvonice připravil architekt Vladimír Kozumplík, atelier b9. Vytvořil tak moderní bydlení citlivě zasazené do místní zástavby.


Vila Zvonice se 3 bytovými jednotkami a ateliérem byla dostavena s původními částmi v r. 2019 v úsporné energetické náročnosti budovy. Vybavení zahrnuje dřevěná eurookna, podlahy a dlažby, osvětlení, sanitu a sprchový kout. Vybavení nezahrnuje kuchyňskou linku, budoucí majitel tak může realizovat svůj sen o kuchyni. Vytápění zajišťuje centrální plynová kotelna v domě. K domu patří parkovací stání na pozemku rezidence a zahrádka.

Představte si, že se probouzíte za zpěvu ptáků s ranní kávou na terase a než si ji vypijete, svůj den a energii Čchi rozproudíte na zahradě pozdravem slunci. Nebo se proběhnete v krásném prostředí Modřanské rokle. Hledáte bydlení blízko centra Prahy a přitom toužíte po klidu.

Lokalita:
Výborná občanská a dopravní vybavenost: poliklinika, lékařské ordinace, pošta, bankomaty, MŠ a ZŠ, mezinárodní škola BISP, restaurace, veterina, obchody, supermarket, Modřanský biograf. TRAM 3, 17, 21, 92 a BUS 150, 157, 190, 910 – 5 minut chůze.

Okolí plné zeleně se sportovním vyžitím i aktivní relaxací v přírodě – v blízkosti chráněná přírodní památka Modřanská rokle. Turistická, bruslařská, běžecká a cyklo trasa podél Vltavy. Golfová hřistě, tenisové kurty, squash centrum, Sokol Modřany. Kulturní památka kostel Nanebevzetí Panny Marie.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízím také videopro hlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger.

Celková cena
5 800 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně právního servisu a odměny RK
Dispozice
2 + kk
Ulice
Ke zvonici
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz