Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 31 m², Praha 10 Záběhlice

Topolová , Praha

4 190 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízím ke koupi byt 1+kk ve vyhledávané Rezidenci Topolová v Praze 10 Záběhlicích. Nemovitost je vhodná zejména jako startovací bydlení nebo investiční příležitost. Její výhodou je plné vybavení, je připravená k okamžitému nastěhování, popř. je možné ji začít ihned pronajímat bez nutnosti dalších nákladů.

Bytový dům prošel kompletní revitalizací, která zahrnovala novou fasádu domu, rekonstrukci společných prostor, recepce, výměnu oken i nové stoupačky a elektrické rozvody. K dispozici jsou tři výtahy, z nichž jeden je bezbariérový.

Byt 1+kk v osobním vlastnictví s podlahovou plochou 31 m2 se nachází v 7. patře (8.NP). Architektonické řešení vestavěného dvojlůžka, samostatné koupelny a WC je elegantní a nadčasové. Navíc zde najdete překvapivé množství úložných prostor.
Součástí bytu je kuchyňská linka (včetně elektrické a mikrovlnné trouby, myčky, pračky a nové sklokeramické desky), sedačka, lednice a televize. V obytné části je plovoucí podlaha. V koupelně a na WC keramická dlažba.

Nemovitost je orientovaná na východ. Celoročně je zde po celý den příjemně a ráno Vás budou probouzet sluneční paprsky. Okna jsou nad klidnou lokalitou, sedmé patro skýtá daleké výhledy.

V bezprostředním okolí najdete veškerou občanskou vybavenost: supermarket, obchody, restaurace, polikliniku, lékárnu, poštu, banku s bankomatem, kadeřnictví, fitness a solárium.

Dopravní dostupnost zajišťuje autobus (zastávka je přímo u domu), na metru tak můžete být za 5 minut (stanice Skalka) a v centru do 25 minut. Další možností je nedávno otevřený dopravní uzel Zahradní město – kromě autobusové zastávky je zde nová tramvajová smyčka (linky 22,26,97,98). K výletům je možné využít vlakové spojení z nového Nádraží Zahradní Město (850m).
Aktivním sportovcům Záběhlice nabízí široké sportovní vyžití – areál HAMR (beachvolejbal, indoor cycling, squash, tenis, fitness, fyzioterapie, masáže), bowling a relaxační centrum Na Ovčíně, již zmíněný Fitness Victory v domě. Velké množství procházkových tras poskytuje přírodní park Meandry Botiče popř. lesopark Hostivař.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Byt je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.
Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mne kontaktovat a rezervovat si termín v prohlídkovém dni. Těším se na viděnou.

Celková cena
4 190 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně právního a realitního servisu. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce.
Dispozice
1+kk
Ulice
Topolová
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Vladimír Rekl

Mobil: +420 602 141 471
E-mail: vladimir.rekl@re-max.cz