Prodej mezonetového bytu 2kk (52 m²) v osobním vlastnictví na Praze 5 – Zličín

Mladých , Praha

5 650 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme byt v osobním vlastnictví o výměře 52 m² umístěný ve 3. nadzemním podlaží bytového domu v klidné části Zličína.
Nabízený byt vznikl jako nástavba původního dvoupodlažního bytového domu,
Jeho dispozici tvoří:
– obývací pokoj 15,58 m²
– kuchyně 10,55 m²
– předsíň 9,46 m²
– koupelna 4,37 m²
– samostatné WC 2,01 m²
– komora 1,3 m²
Díky vysokému krovu v podkroví vznikly na ploše 9,45 m² další 2 obytné prostory, jeden je využíván jako ložnice a druhý jako pracovna. Součástí bytu jsou 2 lodžie o úhrnné ploše 12m².
Kuchyně, se vstupem na lodžii na štítové straně domu, má západní orientaci, obývací pokoj navazuje na kuchyni a má samostatnou menší lodžii orientovanou jižním směrem. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel Junkers, majitelé tak mají veškeré náklady na média ve vlastních rukou. Plyn je zaveden i do kuchyně, kde je plynový sporák s elektrickou troubou Elektrolux. Byt je v původním stavu, v rámci revitalizace byla položena nová vinylová podlaha a rekonstruovány obě lodžie.
Samotný dům, skládající se ze 6 bytových jednotek, je ve výborném stavu, prošel modernizací (zateplení, fasáda, plastová okna, vchod, stoupačky, rozvod vody…).
Objekt je obklopen udržovanou zelení, nachází se v klidné části Zličína s kompletní občanskou vybaveností, parkování je možné přímo před domem bez parkovacích zón.
Lokalita má velmi dobrou návaznost na integrovanou dopravu (autobus, metro B – Zličín), výborné dopravní napojení směrem do centra a také na městský okruh.
Předností bytu jsou nízké provozní náklady, jeho poloha, klidná lokalita a dostupnost jak integrované dopravy, tak všech služeb pro pohodlné bydlení.
Financování hypotékou je možné,

Celková cena
5 650 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi RK
Dispozice
2+kk
Ulice
Mladých
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz