Prodej bytového domu 920m2, Klatovy – Beňovy

, Klatovy

3 384 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme Vám prodej cihlového bytového domu v klidné části Klatov – Beňov. Bytový dům je třípodlažní, podsklepený. V přízemí domu jsou společné prostory pro nájemníky, prostory jsou neudržované a neopravované. V prvním patře je 6 bytových jednotek o dispozici 2+1 (50-58m2) a ve druhém patře jsou 3 byty 2+1 a jeden byt 3+1. V domě je aktuálně pronajato pět bytových jednotek po 2.500Kč /měsíc plus služby.

Bytové jednotky jsou vytápěny lokálně na tuhá paliva. Teplá voda je ohřívána bojlerem. Dům je připojen na vodu a elektřinu. Kanalizace není do domu zavedena, aktuálně je řešena septikem. Dům je v odpovídajícím stavu vůči stáří domu a absence udržovacích oprav. Dům by v ideálním případě měl projít rekonstrukcí. K domu náleží menší zahrada. Přístupová komunikace k objektu je obecní. Veškerá občanská vybavenost je v Klatovech.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle. Uvedená cena je cena minimální. Aktuální termín podání nabídek je 10.6.2021.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
3 384 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právního servisu
Město
Klatovy

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz