Prodej bytové jednotky 3+kk s balkonem, sklepní kójí a garáží, Praha 4 – Modřany

Boženy Jandlové , Praha

9 940 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní 3+kk 91m2 s balkonem, sklepem 4m2 a garážovým stáním. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou pokojů, přičemž u jednoho je samostatná koupelna s WC, dále z druhé koupelny s WC, komory a předsíně. Vybavení bytu je v případě zájmu součástí prodeje. Byt je vybaven obousměrnou klimatizací, je tedy možné byt jednotkou klimatizovat i vytápět. Pro lepší orientaci v nemovitosti si projděte realizovanou virtuální prohlídku bytu.

Bytová jednotka se nachází v novostavbě z roku 2011. Jde o třípatrovou rezidenci s garážemi v přízemí. Byt je situován v druhém patře s balkonem na jihozápad. Dům leží v tiché části obce plné zeleně s dobrou dostupností do centra Prahy. Lokalita je plně občansky vybavena, vhodná pro rodiny s dětmi.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
9 940 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právního servisu
Dispozice
3+kk
Ulice
Boženy Jandlové
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz