Prodej administrativní budovy, 400 m2, Praha

Vlastina , Praha

31 000 000 Kč

Ve spolupráci se společností Finnem nabízíme exkluzivně k prodeji zděný dvoupodlažní komerční objekt nacházející se přímo naproti Prague British International School na Praze 6. V objektu dlouhodobě působí úspěšná společnost podnikající v oboru oční optiky.

Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost. Budoucí majitel může objekt používat i nadále pro komerční účely nebo je možné ho uchopit jako developerský projekt a stavbu předělat na několik samostatných bytů. Vnitřní variabilita budovy poskytuje mnoho různých způsobů využití.

Budova byla kvalitně rekonstruována a je ve velmi dobrém technickém stavu. Dispozičně je rozdělena na prostory pro obsluhu zákazníků, sklad, dílnu, kanceláře, byt se zázemím pro majitele a také speciální optické vyšetřovny. Objekt je částečně podsklepen. Ve sklepě je plynová kotelna zajišťující vytápění objektu. Objekt je napojen na kanalizaci a veřejný vodovod.

Lokalita Liboc je tradiční rezidenční oblastí Prahy 6 a v blízké budoucnosti se bude dále dynamicky rozvíjet. V blízkosti se nachází přírodní park Divoká Šárka. Oblast má velmi dobré pokrytí MHD v podobě autobusu, tramvaje a nedaleké stanice metra A Nádraží Veleslavín. V nejbližším okolí budovy je zástavba vilovými a bytovými domy. Samozřejmostí je zde kompletní občanská vybavenost v podobě škol, obchodů i zdravotnických zařízení.

Velmi rádi vám poskytneme další podrobnější informace a zajistíme prohlídku objektu.

Celková cena
31 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech právních poplatků a odměny realitní kanceláře.
Ulice
Vlastina
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz