Praktické 2+1 na Novodvorské po rekonstrukci

Psohlavců , Praha

16 500 Kč za měsíc

Mám zájem

Chcete být prvními nájemci právě zrekonstruovaného bytu? Pak je zde pro vás k pronájmu 2+1 s komorou a lodžií. Byt se nachází v 9.patře panelového domu přímo u lesoparku Branická třešňovka a výhledy z něj jsou nejen na celé město, ale i na Pražský Hrad.
Byt je velmi světlý, velkým oknem je osazená i kuchyně. Kuchyně je samostatná s novou kuchyňskou linkou a je osazena sklokeramickou varnou deskou, troubou, myčkou nádobí a pračkou. Na kuchyň navazuje na ni ještě komora s lednicí a úložným prostorem. Obývací pokoj (16m2) má výstup na prostornou (7m2) lodžii. Ložnice (12m2) je dostatečně prostorná, umístíte do ni nejen manželskou postel, ale případně i další skříň. V předsíni jsou vestavěné praktické skříně.
Vstup do bytu je přes uzamykatelnou předsíň, ve které je ještě k bytu příslušící komora. Vytápění je řešeno dálkově, stejně jako ohřev teplé vody.
V domě je zaveden internet od O2, Vodafone a nově i optické kabely. PENB je na hodnotě C, tedy energeticky úsporná budova.
Parkování v oblasti je bez zón. V okolí je OC Novodvorská a je zde dostupná veškerá potřebná infrastruktura, tedy obchody, úřady, školy, školky, včetně zimního stadionu.
Poplatky jsou ve výši 1500.- při obsazení jednou osobou. Elektřina bude převedena na nájemce.
Byt bude pronajímán bez nábytku.

Celková cena
16 500 Kč za měsíc
Dispozice
2+1
Ulice
Psohlavců
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz