Pozemek v blízkosti slapské přehrady

, Rabyně

1 390 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme pozemek velmi vhodný k umístění novostavby rekreační chaty. Pozemek je umístěn na konci chatové oblasti Koníček náležící k obci Jablonná nad Vltavou. Místo je chráněno vzrostlými stromy a lesem, které zde tvoří příjemné zákoutí. Pozemek nemá žádné přímé sousedy, je rámován cestou a lesem. K pozemku vede obecní komunikace. Na místě je přípojka elektrické energie, vodu mají okolní pozemky řešeny vlastní studnou, odpad je možno řešit dle stav. úřadu žumpou (do místa pravidelně zajíždí vývozový vůz). V obci Jablonná jsou dobře zásobené potraviny, restaurace, vinotéka, zámek a hlavně zastávka PID, kam zajíždí autobus z Prahy. Příjemnou procházkou se od pozemku dostanete na pláže slapské přehrady u hotelu Laguna a u Vojenské zotavovny Měřín. U hotelu Laguna je též přístaviště parníků, které jsou oblíbenou letní výletní atrakcí.
Na pozemku je možno dle úz. plánu vystavět přízemní objekt pro individuální rekreaci s podkrovím a sedlovou střechou. Zastavěná plocha může být 80 m2. Maximální zastavěnost pozemku 20%.
Omezením pozemku jsou rozvody vysokého napětí, disponujeme ale platným souhlasem ČEZ s výstavbou novostavby rekreační chaty. Souhlasné stanovisko majitele sousedního lesa s výstavbou rekreačního objektu je taktéž vyřízené.

Celková cena
1 390 000 Kč
Město
Rabyně

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz