Pozemek o rozloze 15 715 m2 v obci Sadov u Karlových Var

, Sadov

17 280 000 Kč

Mám zájem

Nabízím k prodeji parcelu s rozvojovým potenciálem o rozloze 15 715 m2 v obci Sadov, katastrální území Bor u Karlových Var.

Pozemek se vyznačuje jedinečným umístěním mezí silnici I.třídy (kvalitní rychlostní čtyřproudá komunikace z Karlových Varů směrem na Ostrov nad Ohří a dále Kadaň, Chomutov, Jáchymov a Boží Dar) a spodní silnici III.třidy.

Pozemek je svažitý se sklonem k severu a navazuje na rodinnou výstavbu ve spodní části. Pozemek je tvarem zhruba obdélníkový. Napojení na IS (kanalizaci, vodovod a elektro) je možno na stávající rozvody v ulici.

Na základě studie dopravního napojení pozemku obdržen souhlas obce Sadov a Dopravního inspektorátu K.Vary s vybudováním sjezdu z pozemku na silnici III/221 29.

V územním plánu označen jako VD (území výroby a skladování – drobná s řemeslná výroba) a jako zastavitelná plocha, kde změnu prověří územní studie. Hlavní využití ploch s označením VD: plochy malovýroby, řemeslné či přidružené výroby, výrobní a nevýrobní služby. Přípustné využití: manipulační plochy, přístupové a obslužné komunikace, sklady malého rozsahu, nezbytná technická vybavenost. Podmíněné přípustné využití: správní budovy, sociální zařízení, zařízení stravování pouze jako součást areálu, byty služební a majitelů zařízení.

Pozemek je vhodný pro výstavbu FVE, vydáno souhlasné stanovisko k záměru umístění fotovoltaické elektrárny z hlediska příslušného ÚP.

V územním plánu pozemek označen jako zastavitelná plocha.

Výborná dopravní dostupnost: 6,6 km od centra Karlových Var (6 min autem). Cca 100 m od pozemku je autobusová zastávka.

Celková cena
17 280 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně právního servisu a odměny RK
Město
Sadov

Kontaktujte svého makléře

Tatiana Černická

Mobil: +420 606 705 586
E-mail: tatiana.cernicka@re-max.cz