Podnájem kancelářských prostor na Praze 1 – Nové Město, ul. Václavské náměstí

Václavské náměstí , Praha

20 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Dovoluji si Vám nabídnout k podnájmu kancelářské prostory které se nachází ve čtvrtém patře historické zrekonstruované budovy na velmi žádané adrese, Václavské náměstí na Praze 1.
Dispozičně se jedná o 2 samostatné místnosti pod vlastním uzamčením v rámci jedné nebytové jednotky, kde je ještě jedna jíž obsazena místnost. Podnájemci jsou dány k dispozici a společnému užívání kuchyň s veškerým vybavením (lednice, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konev) o cca 20m2 a zasedací místnost pro 12 osob s krásným výhledem na upravený dvůr se zelení..

Budova disponuje reprezentativní společnou recepcí při vstupu, bezpečnostní službou 24h, kamerovým systémem a osobním výtahem. Samozřejmostí je internetové připojení.
Objekt leží v těsné blízkosti stanice metra Můstek, je v pěší vzdálenosti od metra Muzeum a nedaleko pražské magistrály. Dostupnost je tedy vynikající, jak automobilem, tak MHD.

Cena nájemného každé místnosti včetně služeb 20.000 Kč/měsíc bez DPH. V případě nájmu obou místností činí nájemné za obě místnosti 35.000,- Kč bez DPH.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat, velice ráda Vám zařídím osobní prohlídku.

Celková cena
20 000 Kč za měsíc
Ulice
Václavské náměstí
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Anna Ivkova

Mobil: +420 777 255 120
E-mail: anna.ivkova@re-max.cz