Podnájem družstevního bytu 1+kk (26 m²) se sklepem (3m²) na Praze 3 – Žižkov

Roháčova , Praha

12 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme podnájem družstevního jednopokojového bytu ve velmi pěkném a udržovaném bytovém domě v atraktivní lokalitě Žižkova na ulici Roháčova. Byt umístěný ve zvýšeném přízemí má jižní orientaci, sestává se z předsíně, sprchového koutu, samostatného WC a obytného pokoje s kuchyňskou linkou.
Příslušenstvím bytu je sklep o výměře 2,7m² umístěný ve zrekonstruovaném suterénu domu. Všem obyvatelům domu je navíc k dispozici zadaptovaný dvůr s pergolou a posezením.
Samotný byt je v původním stavu, vymalovaný s novou podlahou a kuchyňskou linkou, v minulosti prošel drobnými úpravami (výměna WC, nové bezpečnostní vstupní dveře, výměna okna). Vytápění je plynovými kamny WAW, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Celý dům je ve velmi dobrém stavu, prošel kompletní modernizací od střechy až po sklep (střecha, fasáda, rozvody, společné prostory, okna, vstup, dvůr atd.).
Nemovitost se nachází ve velmi žádané atraktivní lokalitě, obklopená kompletní sítí obchodů a služeb, s výbornou návazností na integrovanou dopravu ( zastávka autobusu 200m, zastávka tramvaje 350m, stanice metra Želivského vzdálena 15min – 2 zastávky tramvaje).
K aktivnímu odpočinku láká v těsném sousedství park Parukářka a hora Vítkov s úžasným výhledem na celou Prahu.
Zálohy na služby na jednu osobu činí 1.200,- Kč měsíčně, plyn a elektrika se převádí přímo na podnájemníka. Kauce je stanovena na 20.000,- Kč.
Byt je díky nízkým nákladům ideální pro ekonomické bydlení v atraktivní lokalitě s kompletní občanskou vybaveností.

Celková cena
12 000 Kč za měsíc
Dispozice
1 + kk
Ulice
Roháčova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz