Podnájem bytu 4+1 v Jindřichově Hradci (Vajgar)

sídliště Vajgar , Jindřichův Hradec

16 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

Hledáte pohodlí nového domova a jste přitom nároční na spoustu prostor? Tak to by Vás mohla zaujmout má nabídka podnájmu bytu o dispozici 4+1 v Jindřichově Hradci na sídlišti Vajgar, který je díky své velikosti a rozložení místností ideální nejenom pro páry, ale i početnější rodinu.

Byt se nachází v pátém patře (šestém nadzemním podlaží) panelového domu s výtahem. Při vstupu do bytu se nacházíme ve větší předsíni (zádveří). Naproti nám je toaleta oddělená od koupelny, V předsíni se dále nachází vestavěná skříň. Z předsíně se můžeme vydat buď do koupelny a dále do kuchyně, naproti které se nachází samostatný pokoj, nebo do obývacího pokoje a odtud dál do dalších dvou ložnic. Jedna disponuje lodžií. K podnájmu náleží ještě zděná sklepní kóje. Byt je orientovaný na jihozápadní stranu.

Jindřichův Hradec je jihočeské město s rozvinutou sítí obchodů a služeb. Pracovat lze právě zde a v přilehlém okolí, nebo je možné dojíždět např. do Českých Budějovic. Co do občanské vybavenosti, konkrétně na Vajgaře se nachází dvě základní školy, Kaufland, Albert, větší obchodní středisko (OKAY, Deichman, Sportisimo aj.), dále JYSK, plavecký bazén nebo také oblíbená posilovna Raw Gym. V Jindřichově Hradci se dále nachází několik dalších základních škol, mateřské školy, Fakulta managementu Vysoké ekonomické školy v Praze, knihovna, řada supermarketů atp.

Nájemné činí 16.000,-/měsíc. Co se týče poplatků za služby a energie spojené s užíváním bytu, částka za vodné, stočné, teplo aj. vychází na 2.372,-/měsíc. Konečná cena za spotřebu vody atp. se bude odvíjet od počtu osob žijících v bytě. Zálohu na elektřinu zůstane psaná skrz výhodný tarif na majitele bytu. Činí 630,-/měsíc. Plyn se v bytě nepoužívá. Internet si nájemník zařídí sám na vlastní náklady.

Na webové stránce https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/podnajem-bytu-41-v-jindrichove-hradci-vajgar/ najdete v sekci Ke stažení další dostupné dokumenty související s prodávanou nemovitostí.

Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

Nájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci kontaktního formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle. Prohlídky se uskuteční v týdnu od 02.10.2023 (konkrétní den bude upřesněn). Byt bude ihned k nastěhování.

Třída energetické náročnosti budovy je „A“, tj. velmi úsporná (viz přiložený PENB).

Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.

Celková cena
16 000 Kč za měsíc
Dispozice
4 + 1
Ulice
sídliště Vajgar
Město
Jindřichův Hradec

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz