Podnájem bytu 2+KK v Táboře na nám. Přátelství

nám. Přátelství , Tábor

10 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Hezký den,

hledáte byt k podnájmu, který bude ideální pro pár nebo pro jednotlivce náročnějšího na prostor? Tak jste na takový právě narazili! V Táboře na náměstí Přátelství na Vás čeká útulný byt o dispozici 2+KK (39,01 m2) se sklepní kójí.

Byt se nachází v sedmém patře (osmém nadzemním podlaží) panelového domu s výtahem. Při vstupu do bytu se nacházíme v předsíni. Po naší pravici se nachází úložný prostor vhodný pro uskladnění oděvů. Dále se na pravé straně bytu nachází koupelna a oddělená toaleta. Nalevo pak najdete samostatnou ložnici. Zbývající část bytu tvoří další místnost a sice obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem.

Tábor je jihočeské město s rozvinutou sítí obchodů a služeb. Pracovat lze právě zde a v přilehlém okolí, nebo je možné dojíždět např. do Českých Budějovic. Co do občanské vybavenosti, konkrétně na nám. Přátelství a v docházkové vzdálenosti najdete obchod s potravinami, Skatepark Komora, diskgolfové hřiště, základní a mateřskou školu, disco Apollo aj. V Táboře dále najdete obchody a podniky různého zaměření (Decathlon, bauMax, Datart, McDonald’s, vietnamskou restauraci Pho Viet), spoustu základních a středních škol aj.

Podnájemné činí 10.000,-/měsíc. Co se týče poplatků za služby a energie spojené s užíváním bytu, částka za vodné, stočné, teplo aj. vychází na 1.465,-/měsíc. Elektřina bude převedena na podnájemce. Zálohu doporučujeme nastavit na cca 800,-/měsíc. Plyn se v bytě nepoužívá. Internet si podnájemník zařídí sám na vlastní náklady.

Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

Podnájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci kontaktního formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle. Prohlídky se uskuteční v týdnu od 02.10.2023 (konkrétní den bude upřesněn).

Průkaz energetické náročnosti není aktuálně dostupný. Z toho důvodu uvádíme podle zákona energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárnou.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat podnájemce podle jím zvolených kritérií.

Celková cena
10 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Podnájemník neplatí provizi. Ta je hrazena majitelem bytu.
Dispozice
2 + kk
Ulice
nám. Přátelství
Město
Tábor

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz