Plně vybavený byt o dispozici 1+kk v novostavbě My Mozart na Pražském Smíchově

Mozartova , Praha

5 500 000 Kč

Mám zájem

Rádi bychom vám nabídli byt o dispozici 1+kk a výměře 20,27 m² na prodej. Tento byt se nachází v právě dokončovaném projektu My Mozart na pražském Smíchově. Byt je kompletně vybavený, včetně již zaplacených nadstandardů, které zvyšují jeho komfort a atraktivitu.

Byt se nachází v 5. patře (6. nadzemním podlaží), což zajišťuje nádherný výhled do okolí, dostatek přirozeného světla a klid díky vyšší poloze nad ruchem města. Tato pozice je ideální pro ty, kteří hledají spojení pohodlného bydlení s výhodami městského života.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Naši odborníci vám poskytnou veškeré potřebné informace a asistenci, aby celý proces proběhl hladce a bez komplikací.

Pro více informací a sjednání prohlídky prosím kontaktujte makléře nabídky. Jsme připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy a domluvit termín prohlídky, který vám bude vyhovovat. Těšíme se na vaši odezvu a věříme, že tento byt splní vaše očekávání a nabídne vám pohodlné a moderní bydlení.

Celková cena
5 500 000 Kč
Dispozice
1 + kk
Ulice
Mozartova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Rudolf Čumpelík

Mobil: +420 603 563 734
E-mail: rudolf.cumpelik@re-max.cz