Pěkný rodinný dům v blízkosti Prahy

17. listopadu , Pletený Újezd

7 900 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji velmi pěkný větší rodinný dům v žádané lokalitě nedaleko Prahy. Dům byl zcela nově postaven před dvaceti lety a po celou dobu využíván spíše sporadicky jako víkendový. Je uspořádán pro život jedné velké nebo dvou rodin. Dům je připraven přímo k nastěhování bez jakýchkoliv úprav.
V přízemí se nachází vstupní hala, velká kuchyně, ložnice, koupelna, samostatná toaleta, další koupelna s prostory na praní a sušení a obývací pokoj s francouzskými okny a přímým vstupem na terasu a zahradu. Do patra vystoupáme po schodech z masivu. Zde je taktéž velká hala, kuchyně spojená s opravdu velkorysým obývacím pokojem, dvě ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Nachází se zde i vstup na půdu, která však není pochozí. V domě je pěkný suchý sklep. Dům disponuje také velmi prostornou garáží pro dvě velká auta a přístavkem na dřevo.
Stavba byla realizována z porothermu, objekt je celý zateplený minerální vatou. Podlahy tvoří dlažba a kvalitní plovoucí podlaha, okna jsou plastová, rozvody vody a odpadů taktéž v plastu, elektřina v mědi. Dům je připojen na vodovod, k dispozici je ale i rozvod vody ze studny – zde je vody dostatek a je možné ji využívat kromě domu i na zalévání zahrady. Odpadní vody jsou svedeny do septiku, ale není problém se připojit na obecní kanalizaci, která vede v ulici před domem. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem (ústřední topení v celém domě) a jako příjemná alternativa slouží krbová kamna v přízemí. Střešní krytina je plechová.
Z domu lze vyjít přímo na krásnou slunnou terasu, na kterou navazuje zahrada. Na terase je venkovní osvětlení. Celý pozemek má rozlohu 515 metrů čtverečních. Zahrada je obestavěná zdí a je zde soukromí. Lze sem umístit bazén nebo hřiště pro děti.
Obec Velké Přítočno leží na úpatí Kožové Hory nedaleko od Prahy směrem ke Kladnu. Nájezd na dálnici na Prahu je pouze 3 minuty autem, na okraji Prahy jste pak za pět minut. Jedná se o velmi vyhledávanou oblast, v okolí jsou lesy, spousta cyklostezek, možnosti sportování. Přímo v obci je sportoviště, tenisové kurty, restaurace. Kompletní občanská vybavenost je v nedaleké Unhošti a Kladně. V okolí je spousta pracovních příležitostí.

Celková cena
7 900 000 Kč
Ulice
17. listopadu
Město
Pletený Újezd

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz