Pěkný byt 2+1 v cihlovém domě v Nuslích k pronájmu

K podjezdu , Praha

18 500 Kč za měsíc

Mám zájem

Pokud hledáte k pronájmu klidný byt v cihlovém domě v lokalitě blízko pražského centra s velmi dobrým dopravním spojením tramvají a autobusem, je námi nabízená nemovitost pro vás ta pravá.

K pronájmu nabízíme byt o velikosti 49 m2 s dispozicí 2+1 v ulici K Podjezdu v lokalitě Praha 4 – Nusle. Dispozice je rozdělena na předsíň, obývací pokoj, kuchyň, ložnici, koupelnu a samostatnou toaletu. Byt je ve velmi dobrém udržovaném stavu a je zařízen nábytkem, pračkou a lednicí. Velmi pěkná a stylová koupelna je po nedávné rekonstrukci. K dispozici je v bytě kabelová televize a internet. Příjemný je výhled do otevřeného prostoru z balkonu, na který vstoupíte z obývacího pokoje. Okna jsou plastová. Nájemníkům je k dispozici také sklepní jednotka. Společné prostory domu jsou pečlivě spravované a čisté. V domě je moderní výtah.

– Nájemné je 18.500 Kč/měsíc
– Zálohy na všechny služby včetně elektřiny, plynu, TV a internetu jsou 4.800 Kč/měsíc
– Kauce je 37.000 Kč
– Rezervační platba je 18.500 Kč a po podpisu nájemní smlouvy bude pronajímatelem započtena jako nájemné na první měsíc.

Nájemce u tohoto pronájmu neplatí žádnou provizi realitní kanceláři.

Bytový dům se nachází v srdci malebných Nuslí, kde se historie prolíná s moderním životním stylem. Tato pražská čtvrť nabízí nejen bohaté dědictví minulosti, ale také pohodlí současného bydlení v samém srdci města. V nejbližším okolí jsou obchody, restaurace, školky a školy. Lokalita poskytuje ideální spojení klidu a života v pohybu. Nusle se mohou pyšnit rozsáhlými parky, jako jsou Jezerka a Tyršův vrch, a malebnými stezkami kolem potoka Botiče.

S ideální polohou jen pár kroků od bytu naleznete veškerou občanskou vybavenost. Autobusová a tramvajová zastávka přímo za rohem zajišťuje bezproblémové spojení s každým koutem Prahy. Pro ty, kdo preferují cestu autem, je k dispozici rychlé spojení přes Jižní spojku a magistrálu, zatímco železniční stanice Praha-Vršovice je vzdálena pouhé tři bloky.

Zaujal vás tento byt a chtěli byste se o něm dozvědět více a domluvit si prohlídku? Kontaktujte mne prosím a určitě najdeme vhodný čas pro vaši návštěvu v tomto zajímavém bytě. Byt bude k dispozici od poloviny prosince 2023.

Celková cena
18 500 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemce zde neplatí žádnou provizi realitní kanceláři.
Dispozice
2 + 1
Ulice
K podjezdu
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz