Pěkný byt 2+1 po vkusné rekonstrukci k pronájmu

Buková , Praha

18 900 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý byt 2+1 v cihlovém domě v Bukové ulici na pražském Žižkově. Výměra bytu je 52,8 m² a dispozičně je rozdělen na 2 místnosti, samostatnou kuchyň, předsíň a koupelnu s toaletou. Byt se nachází na čtvrtém podlaží domu s výhledem na jih do klidné ulice se zelení.

Pokud chcete bydlet v pěkném zrekonstruovaném bytě, je tato nabídka to pravé pro vás. Byt totiž právě prošel v roce 2021 velmi vydařenou rekonstrukcí. Byla provedena nová elektroinstalace, postavena nová designově vyladěná koupelna a instalována nová kuchyňská linka se všemi potřebnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí, digestoř a pračka). Řemeslníci také položili novou dlažbu a plovoucí podlahu. Dobré tepelně izolační vlastnosti bytu jsou zajištěny kvalitními plastovými okny. V bytě je ústřední topení a také dálkový rozvod teplé i studené vody. Jako skladovací prostor je k dispozici sklepní jednotka.

Měsíční náklady na pronájem:
– nájemné 18.900 Kč/měsíc
– služby 2.554 Kč/měsíc
– elektřina 900 Kč/měsíc
– kauce 37.800 Kč/měsíc

Celkové měsíční náklady 22.354 Kč.

Rezervační platba je 18.900 Kč. Tato částka bude po podpisu započítána jako platba nájemného na první měsíc. Nájemce tak neplatí žádnou odměnu realitní kanceláři. Nájemní smlouvu nabízíme roční s možností automatického prodloužení.

Lokalita kolem žižkovské ulice Koněvova je známá svou výbornou dopravní obslužností. Tramvají se dostanete velmi rychle do centra Prahy během dne i v nočních hodinách. Přímo v místě bydliště najdete řadu obchodů, škol, školek i síť lékařských ordinací. Pouhých 30 metrů od bytu se nachází lesopark pro vaše procházky či projížďky na kole.

Pokud vás tento byt zaujal, neváhejte a domluvte si termín vaší prohlídky s makléřem co nejdříve. Těšíme se, až vám toto pohodové bydlení představíme.

Celková cena
18 900 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Odměna realitní kanceláře je zajištěna od majitele. Nájemce žádnou provizi realitní kanceláři neplatí.
Dispozice
2 + 1
Ulice
Buková
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz