Pěkné 3KK na Spořilově

Hlavní , Praha

Na oblíbeném pražském sídlišti Spořilov jsou bohaté možnosti vycházek do přírody (okolí Hamerského rybníka, Trojmezí, meandry Botiče, okolí retenčních nádrží Košík…) i sportovního vyžití (sportovní arál Hamr, Sokol Spořilov, skatepark Spořilov…). Jsou zde školy, školky, gymnázium a je velmi dobře dostupné MHD (napojení na metro Chodov, Flora, Budějovickou , Roztyly). Dům je v bezprostřední blízkosti zastávky MHD. Na sídlišti je k dispozici poliklinika, obchodní centrum a mnohé další. Celé sídliště je zasazeno do parku se vzrostlými stromy.
Dům samotný je v dobrém stavu, má našetřeny prostředky ve fondu oprav a nesplácí žádnou půjčku. Měsíční poplatky SVJ jsou momentálně ve výši 4.100.-Kč/měsíc.
Byt samotný je po vkusné rekonstrukci, má plastová okna, vyzděné jádro a velmi prostorné vestavné skříně v předsíni. Velkým bonusem jsou repasované parkety v obou ložnicích, parkety (nerepasované) jsou i v obývacím pokoji. Obývací pokoj je propojen s kuchyní a krom běžných oken má i velké francouzské okno. K bytu patří sklepní kóje v suterénu domu. Zde je také k dispozici společná kočárkárna/kolárna a sušárna. V mezipatře je ke společnému používání lodžie. Byt se prodává jako částečně vybavený kuchyňskou linkou a vestavnými skříněmi v předsíni a ložnici.
Byt je velmi vhodný i jako investice na případné pronajímání, momentálně je pronajat spolehlivým nájemníkům .

Celková cena
Dispozice
3 + kk
Ulice
Hlavní
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz