Novostavba rodinného domu v nádherné lokalitě

, Hradečno

9 290 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji luxusní novostavbu rodinného domu v obci Hradečno. Dům byl postaven před třinácti lety, a to velmi pečlivě s nadstandardně zvolenými materiály. Dům je prostorný, částečně vybaven a okamžitě připraven k nastěhování.
V přízemí vejdeme ze vstupní haly do chodby, která volně navazuje na krásný obývací prostor, kterému dominují krbová kamna, je však možnost vybudovat průhledový krb a celý interiér tak získá nádech luxusu (přisávání vzduchu do krbu je již připraveno). Na obývací prostor navazuje jídelna a krásná kuchyně. Přízemí doplňuje ještě prostorná pracovna a pěkná koupelna se sprchovým koutem. Po schodech z masivu vystoupáme do podkroví, které zaujme krásným relaxačním místem nad schodištěm. Odtud pak vstupujeme do dvou dětských pokojů a velkorysé ložnice, kde je možné vybudovat ještě šatnu nebo pracovnu. Podkroví disponuje ještě druhou, luxusně zařízenou koupelnou se zapuštěnou vanou. Z obytného podkroví je také vstup na půdu, kde je možné uskladnit například sezonní věci.
Celá polovina domu je podsklepena, k dispozici jsou dvě velké suché místnosti, takže není problém uskladnit zahradní vybavení, kola, zimní pneumatiky a mnoho dalších potřebných věcí. Celý dům je vybaven nadstandardním systémem vytápění – ve všech místnostech je rozvedeno podlahové vytápění, příjemnou doplňující alternativou jsou krbová kamna v přízemí a zároveň je ve všech pokojích velmi kvalitní klimatizace, která může sloužit k chlazení i k vytápění místností.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě – obecní vodovod, obecní kanalizaci, plyn a elektřinu, k dispozici je bezdrátový i kabelový internet. V současné době chybí domu pouze zateplení s fasádou (firmou naceněno na 350 tis.), venkovní terasa a terénní úpravy okolí domu. Celý pozemek o rozloze 1500 metrů čtverečních je oplocen. Ze zahrady je velmi krásný výhled na les, v okolí se už nebude stavět, takže soukromí je zaručeno. Dům stojí téměř na konci klidné slepé ulice.
Obec Hradečno leží na pomezí kladenského a rakovnického okresu, je zde skvělá hospoda, nově zrevitalizované přírodní koupaliště, dětské hřiště a je obklopena lesy, které se táhnou až k hradu Křivoklátu. Lesy jsou plné hub, borůvek, je zde plno cyklostezek a možností k procházkám. Veškerá občanská vybavenost je v tři kilometry vzdáleném Smečně. Pár minut autem je to i do Kladna, Slaného nebo Nového Strašecí. Z Hradečna je výborná dostupnost do Prahy – pouze pět minut autem k dálnicím D6 i D7, na kraji Prahy jste pak za 15 minut. Je zde dobré autobusové spojení do okolních měst. V okolí je plno pracovních příležitostí.

Celková cena
9 290 000 Kč
Město
Hradečno

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz