Nádherný byt k nastěhování v Praze-Libni

Pod Čertovou skalou , Praha

6 490 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme opravdu krásný byt o výměře 63 m² ve velmi žádané lokalitě – ve staré zástavbě v Praze-Libni, nedaleko nemocnice Bulovka. Byt je po velmi vkusné rekonstrukci s krásnými parketovými podlahami, vysokými stropy a má to, co novostavby prostě postrádají – svoji duši. Budete se zde cítit opravdu moc dobře.
Dispozice tohoto prostorného bytu jsou 2+1, k bytu však patří ještě velká šatna a zasklená malá lodžie, kterou lze využívat jako chladnou komoru. Je pěkně řešený, z menší vstupní chodby vejdete do průchozí kuchyně, odkud vedou dveře do krásné ložnice se šatnou, do velkorysého obývacího pokoje a samostatné koupelny se sprchovým koutem.
Byt se nachází ve druhém patře, ve skvěle udržovaném domě. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny vlastním plynovým kotlem. Na podlahách jsou repasované parkety, dlažba a plovoucí podlaha. K bytu patří také sklep.
Dům má novou fasádu a okna. Náklady na byt dosahují pro tříčlennou rodinu šest tisíc korun měsíčně.
Nemovitost se nachází v žádané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností nedaleko stanice tramvaje, kterou se dostanete za 6 minut na metro Kobylisy, popřípadě za 15 minut do centra města. Zároveň je zde spousta zeleně díky nedaleké přírodní rezervaci Pekařka a parku Pod Korábem, kde je nové dětské hřiště a naučné stezky. Kousek je to také na Vltavskou cyklostezku. Pro sportovce je k dispozici nedaleké sportcentrum Koráb (fitness, volejbal, pétanque atd.).
Autem se dostanete rychle kdekoliv po Praze, poblíž se nachází nejen tunelový komplex Blanka, ale i vnitřní okruh Prahy. Parkovat lze bez problémů na ulici před domem. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí.
Prodávající si vyhrazují právo na výběr kupujícího dle svých kritérií.

Celková cena
6 490 000 Kč
Dispozice
2 + 1
Ulice
Pod Čertovou skalou
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz