Na prodej světlý byt 2+kk, 50,4 m2, v ulici Tavolníková, Praha 4 – Krč

Tavolníková , Praha

4 980 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodej podíl v bytovém družstvu vázaný na byt s dispozicí 2+kk a plochou 50,4 m2. Byt je v původním udržovaném stavu. V bytu již proběhla výměna původních oken za moderní plastová. Technický stav bytu je dobrý, vše je funkční a byt je v podstatě okamžitě obyvatelný. Vzhledem ke stáří vybavení je ale velmi vhodný k rekonstrukci. Dispozice bytu umožňuje i změnu využití jednotlivých místností tak, aby došlo k přesunu kuchyňské linky do prostorného obývacího pokoje a v druhé menší místnosti tak může vzniknout útulná ložnice. Předsíň a komora, která je přímo v bytu, nabízejí dostatek úložných prostor. Koupelnové jádro se samostatnou toaletou je původní umakartové. Teplá voda a ústřední vytápění je zajištěno dálkovým centrálním rozvodem. V bytu se tak nemusíte starat o žádný bojler nebo kotel. Orientace oken bytu je na jižní stranu. Vstup do bytu je ze společné uzamykatelné chodby se sdílenou a také uzamykatelnou lodžií, kterou je možné využít např. na sušení prádla.

Bytové družstvo, které se může pochlubit výborným a efektivním hospodařením aktuálně provádí komplexní rekonstrukci celého domu. V letošním roce proběhla kompletní provedena kompletní výměna silnoproudů a slaboproudů v domě, včetně nového kamerového systému a modernizace čipového systému. Dalšími přímo navazujícími kroky je kompletní zateplení domu s novou fasádou, rekonstrukce střechy a prověřuje se i možnost přístavby balkónového systému k domu. Nové zateplení sníží hodnotu energetické náročnosti domu o téměř polovinu.

Po dokončení rekonstrukcí v roce 2022 je plánován následný rychlý převod bytů do osobního vlastnictví.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou:
– platby služeb v domě, záloh na vodu, záloh na vytápění, správu domu, pojištění a fond oprav jsou necelé 2000 Kč/měsíc,
– doporučené zálohy na elektřinu jsou cca 700 Kč/měsíc.

Byt se nachází v lokalitě Praha 4 – Krč v blízkosti IKEM a Vídeňské ulice. Tato oblast nabízí množství zeleně, skvělou dostupnost autobusovými linkami na metro Kačerov a kvalitní občanskou vybavenost. V přilehlém okolí najdete řadu obchodů, škol, školek i lékařských ordinací.

Pokud hledáte byt, který si upravíte dle svého stylu v souladu s aktuálními moderními trendy, možná jste právě našli. Jsem si jistý, že zde získáte moderní a klidné bydlení v domě, který bude již brzy jedním z nejhezčích panelových domů v lokalitě.

Zavolejte si o prohlídku. Rád vám poskytnu podrobnější informace a určitě najdeme vhodný termín pro vaši návštěvu.

Rezervujte si čas své prohlídky u makléře.

Celková cena
4 980 000 Kč
Dispozice
2+kk
Ulice
Tavolníková
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz