Na prodej prvorepubliková vila se zahradou na Spořilově, Praha 4

Severozápadní IV , Praha

21 000 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej vilu s bohatou historií na pražském Spořilově s velkou zahradou postavenou ve třicátých let dvacátého století. Jedná se o prostornou vilu s celkem 4 podlažími. Jedno podlaží je podzemní a tři jsou nadzemní. Celková vnitřní plocha domu bez teras je 252 m² (210 m² obytná a 42 m² sklepní prostory). Pozemek je velký 726 m² a je rozdělený na 289 m² zastavěná plochy s nádvořím a 437 m² zahrady. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci. Připojení je zde na všechny inženýrské sítě – elektřina, plyn, voda a kanalizace.

Budova je částečně podsklepena. Podzemní podlaží je rozděleno na chodbu a tři další místnosti. Na prvním nadzemním podlaží najdete vstupní chodbu, kuchyň, spíž, menší pokoj, velkou místnost s vysokými stropy, samostatné WC a prostor pro koupelnu. Na druhém nadzemním podlaží jsou tři ložnice a koupelna s toaletou. Je tam také možnost vybudování terasy. Na třetím podlaží je jedna přepažená místnost a terasa. Budova je vhodná pro bydlení i podnikání. Několik domů s podobným tvarem již bylo v této lokalitě výrazně modernizováno včetně jejich rozšíření.

Zahrada je rozdělena na dvě základní části. První část je na úrovni domu a druhá část je mírně vyvýšená. Zahrada je zde skutečně prostorově velkorysá. Jedná o jeden z největších pozemků na Spořilově.

Spořilov je situován v blízkosti centra Prahy a nabízí vynikající dopravní spojení. Spořilov také disponuje dobře vyvinutou infrastrukturou, která zahrnuje veškeré potřebné služby a zařízení. V této čtvrti najdete obchody, supermarket, restaurace, kavárny, lékárny, školy, školky, zdravotnická zařízení a další zařízení, které usnadňují každodenní život.

Lokalita je známa svými zelenými plochami a parky, které nabízejí skvělé možnosti pro odpočinek, procházky nebo sportovní aktivity. Jedná se o klidnou čtvrť s převážně rodinným charakterem. Obyvatelé zde ocení velmi tiché ulice, které přispívají k příjemnému bydlení všem, kteří preferují klidnější životní styl. V současné době je Spořilov moderní čtvrtí Prahy, která si ale udržuje svoji původní identitu. Je velmi atraktivním místem k bydlení a nabízí dobrou kombinaci klidného prostředí, dostupnosti služeb a přírodních ploch.

Zaujala vás tato nabídka. Chcete prozkoumat potenciál domu i pozemku? Hledáme nového majitele, který této nemovitosti vdechne nový život. Domluvte si prohlídku u makléře co nejdříve.

Celková cena
21 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Ulice
Severozápadní IV
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz