Na prodej prostorný byt 3+kk, 74 m², ve vzorně zrekonstruovaném domě ve Vršovicích

Ruská , Praha

7 980 000 Kč

Mám zájem

K prodeji nabízíme byt 3+kk, 74 m², který je na druhém nadzemním podlaží perfektně zrekonstruovaného činžovního domu z 30. let 20. století na rohu ulic Ruská a Žitomírská. Byt je dispozičně rozdělen na vstupní předsíň, kuchyňský kout, 3 pokoje, koupelnu a samostatné WC. Nicméně s dispozicí mohou do budoucna noví majitelé aktivně pracovat a přizpůsobit si ji tak svým vlastním potřebám. Aktuální rozložení místností bylo realizováno s akcentem kvalitního pokrytí potřeb rodiny se 3 dětmi. U jednoho z pokojů je výstup na balkón.

Orientace bytu je jihovýchodním směrem. Díky tomu je zde dostatek světla, a díky tomu také nedochází k přehřívání interiéru v letních tropických dnech. Okna jsou do klidné Žitomírské ulice, kde je výrazně menší dopravní provoz, než v Ruské ulici. Byt prošel částečnou renovací. Jsou zde instalována nová kvalitní okna v původním designu. Renovovaná je koupelna a toaleta. Na podlahách v obytných místnostech jsou původní dřevěné parkety. Vytápění bytu je řešeno vlastním plynovým kotlem s rozvodem do moderních radiátorů. Kotel zajišťuje i ohřev teplé vody. Ve fotogalerii naleznete jak aktuální dispoziční uspořádání, tak i návrh jiné varianty. Byt je z tohoto pohledu velmi flexibilní a perspektivní pro případné úpravy. koupelná má původně i druhý vchod ze zadního pokoje. Lze mít tedy např. ložnici s vlastním vchodem do koupelny.

Činžovní dům je tradiční rezidenční budovou, která velmi hezky a stylově zakončuje blok domů na rohu Ruské a Žitomírské. V posledních letech dům díky starostlivému přístupu místního sdružení vlastníků prošel velmi rozsáhlou rekonstrukcí. Proběhlo zde vše podstatné včetně instalace moderního výtahu, detailní rekonstrukce všech podlah a stěn, modernizace vnitřních společných rozvodů, nového zabezpečení domu a revitalizace sklepních prostor s výstavbou nových sklepních kójí. K nabízenému bytu je k dispozici velmi velká kóje 5 m2. Do domu jsou samozřejmě přivedeny i sítě vysokorychlostního internetu s možností výběru od několika dodavatelů.

Náklady na bydlení jsou následující:
– měsíční zálohy do SVJ 4.216 Kč (z toho fond oprav 2.093 Kč, zbytek jsou poplatky za správu, společnou elektřinu, odvoz odpadu, provoz výtahu a zálohy na vodu)
– záloha za plyn 2.400 Kč/měsíc
– záloha za elektřinu 2.000 Kč/měsíc

Lokalita okolí Ruské ulice, která tvoří hranici mezi Vinohrady a Vršovicemi, je výborným místem pro pohodlné bydlení. Dopravní dostupnost do centra i dalších částí Prahy je díky veřejné dopravě s blízkostí metra A i dostatečnému počtu tramvajových a autobusových linek více než dobrá. Parkování je řešeno v rezidenčních zónách. V sousedství domu najdete vše pro každodenní život. Od malých obchodů, živnostníků poskytujících kompletní spektrum služeb, přes školky, školy, hřiště, parky až po kulturní instituce a lékařské ordinace. I z těchto důvodů je tato lokalita u zdejších rezidentů tak oblíbená.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zavolejte makléři. Těšíme se na Vás.

Celková cena
7 980 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a poplatků za právní servis
Dispozice
3 + kk
Ulice
Ruská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz