Na prodej prostorný byt 3+1, 74 m², Krč, Praha 4

Olbrachtova , Praha

5 990 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej byt s dispozicí 3+1, 74 m², v pražské Krči v ulici Olbrachtova. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného panelového domu. Byt je rozdělený na 3 prostorné místnosti, kuchyň, předsíň, koupelnu a samostatnou toaletu. Byt je plně funkční, ale je spíše vhodný ke kompletní rekonstrukci.

Poloha bytu je velmi zajímavá s výbornou dostupností MHD. Kousek to je na stanici metra Budějovická a hned za rohem již vzniká i budoucí stanice metra D Olbrachtova. Velkou zajímavostí, která je v této lokalitě poměrně ojedinělá, je možné přikoupení zděné samostatné garáže hned vedle domu. Garáž samostatně nenabízíme a necháváme ji k dispozici pro případné zájemce o tento byt. Cena garáže by byla předmětem dalších jednání.

Dům prošel kompletní renovací spojenou se zateplením fasády a kromě spoření do fondu oprav také získává finance z pronájmu nebytových prostor pro ordinaci. Byt má plastová okna. Na přání byly k oknům instalovány i skládací mříže, které je ale samozřejmě i možné úplně odstranit. Vzhledem k vysokému standardu bezpečnosti v okolí jsou podle našeho názoru zbytečné. Naprostá většina sousedních domů žádné dodatečné zabezpečení na bytech ve zvýšeném přízemí nemá. Byt je napojený na centrální vytápění i rozvod teplé a studené vody. Nemusíte se tak starat o žádný kotel nebo bojler.

V obytných místnostech jsou na podlahách původní dřevěné parkety, s kterými by si měl zkušený podlahář poradit a vrátit jim opět reprezentativní vzhled. Orientace oken hlavní ložnice a obývacího pokoje je na jih do klidného vnitrobloku se spoustou zeleně. Okno kuchyně a menší ložnice případně jídelny je na sever do ulice Olbrachtova. Odhadované náklady na rekonstrukci jsou cca od 500 tisíc do 1 milionu Kč v závislosti na výši standardu použitých materiálů.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou:
– zálohy na služby 4.302,- Kč/měsíc (voda, teplo, fond oprav …)
– elektřina 1.000,- Kč/měsíc

Pokud hledáte byt, který si můžete přizpůsobit přesně podle svého stylu a chcete bydlet v lokalitě se všemi službami doslova na dosah ruky, zavolejte makléři a domluvte se na prohlídce.

Celková cena
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a prvních poplatků
Dispozice
3 + 1
Ulice
Olbrachtova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz