Na prodej nádherný byt 2+kk se zimní zahradou s garážovým stáním v novostavbě na Palmovce

Vojenova , Praha

13 680 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej velmi pěkný a stylově vyladěný prostorný byt 2+kk se speciální zimní zahradou, která slouží jako plnohodnotný obytný prostor. K bytu náleží také nadstandardně velké parkovací stání s přilehlou sklepní jednotkou (5,3 m²). Byt se nachází na šestém podlaží moderní a energeticky velmi úsporné stavby se skeletovou konstrukcí. Budova byla vystavěna v roce 2016 v rámci výstavby realitními odborníky velmi kladně hodnoceného projektu Rezidence Libeňské terasy. Jednalo se o jeden z nejrychleji vyprodaných projektů na realitním trhu v Praze.

Byt je díky starostlivé údržbě majitele ve výborném stavu. Dům je také pečlivě udržovaný a to včetně okolní zeleně. Stavba téměř dosahuje statusu nízkoenergetické budovy. Energetická náročnost je v kategorii B – Velmi úsporná budova. Byt je orientován na jihovýchod a je vybaven venkovními žaluziemi. Každého jistě potěší nadstandardní vybavení bytu včetně řady moderních a luxusních prvků.

Dispozice bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem (29,3 m²), ložnici (13,4 m²), zimní zahradu (8,1 m²), předsíň (5,8 m²), koupelnu s toaletou (3,9 m²) a komoru (3,1 m²). Majitel byt zařídil s citem pro střídmý, praktický ale zároveň příjemný design. Zajímavostí bytu je zimní zahrada navazující na obývací pokoj a ložnici. Je to samostatně uzavíratelný prostor s individuálně řízenou teplotou. Majitelem je tato místnost využívána jako pracovna ideálně vhodná pro služební hovory, videokonference nebo jako studijní prostor. V kuchyni naleznete vše, co fanoušek do vaření potřebuje. Ve vybavení naleznete indukční desku Siemens, spouštěcí digestoř s dálkovým ovládáním a vestavěné spotřebiče jako třeba multifunkční troubu Siemens kombinovanou s mikrovlnou troubou, myčku i lednici s mrazákem. Luxusní kuchyňská deska je od společnosti Technistone typ Noble grey.

Ložnice i předsíň má chytře řešené úložné prostory. U materiálů majitel bytu nešel cestou kompromisů. Důkazem je i vybavení ložnice s vestavěnou skříní s dveřmi z matného skla a v obytných místnostech je velmi kvalitní třívrstvá dřevěná podlaha podlaha s individuálně navrženým vzorem. V předsíni, v komoře a v koupelně je položena bílá velkoformátová dlažba. V komoře je dostatek místa nejen pro regály, ale také pro pračku a sušičku.

Celý byt je navíc vybaven chytrým domácím osvětlením Philips Hue, kde si každý vybere to správné světlo pro daný den i svoji náladu. Zejména ve večerních hodinách je v bytě díky promyšlenému nasvícení doslova kouzelná atmosféra.

Každý, kdo nechce např. sezónní věci skladovat přímo v bytě, ocení sklepní jednotku, která přiléhá k parkovacímu stání, kde se vejde nejen vaše auto, ale je tam dost prostoru i pro váš motocykl nebo skůtr. V domě jsou samozřejmě dostupné vysokorychlostní sítě s připojením na kabelovou televizi a internet.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou velmi nízké:
– zálohy na služby v domě a fond oprav 2.560 Kč/měsíc
– zálohy na elektřinu cca 1.300 Kč/měsíc.

Zaujal vás tento byt? Zavolejte makléři.

Celková cena
13 680 000 Kč
Dispozice
2+kk
Ulice
Vojenova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz